מי את לעזאזל, סוזן גלן?

דאודורנט אקס מציג בפרסומת החדשה שלו מושג טרי מהלקסיקון הגברי: “סוזן גלן“. אז מי היא סוזן גלן? כשבחור אקראי מדבר על ה-בחורה, זאת שהצליחה לחמוק מבין זרועותיו כי פחד לגשת ולדבר איתה,  בחורה שיש לה את שילוב התכונות הנדיר הזה שגורם לה להיות נחשקת לעד בעייני הילד/בחור/גבר המביט בה, הבחורה שלמראית עין לא ניתן להתקרב אליה ורק המחשבה להתחיל איתה גורמת לפרפרים בבטן ולגמגום… בקיצור, זאת שלידה, גבר הופך להיות אידיוט מגומגם וחסר מילים, זאת “סוזן גלן”.

בחודשיים האחרונים הביטוי התחיל לצוץ ברשת במספר אתרים מובילים. תחילה היה זה אתר buzzfeed שהקדיש פוסט של 11 תמונות gif המוקדשות לבחורים שכושלים בהשגת הסוזן גלן שלהם,  ובהמשך עלה הביטוי למילון הסלנג המקוון וזכה לפופולריות רבה בקרב הגולשים.

בפרסומת מתארח קיפר סאתרלנד (24) ומספר לנו על הסוזן גלן שלו. הוא מספר על אותה אהבה נכזבת ועל כך שהיום לא היה מוותר בקלות ונותן לה ללכת, כנראה בגלל שהריח שדאודורנט אקס מעניק לו ביטחון עצמי (כן אה…). נראה כי AXE אחראים על מטבע הלשון החדש, כחלק מהניסיון לייצר באז סביב הפרסומת. הפרסומת עלתה לאוויר הרשת לפני שלושה ימים וצברה כבר 30,000 צפיות, מספר נמוך יחסית, אך מה שבטוח, את מטבע הלשון אנחנו בפטריה כבר אימצנו.

לידך תמיד אנסה להיראות כמו גבר אך ארגיש כמו אידיוט
” סוזן גלן 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק