פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מגיש חדשות הפתיע את הצופים והודיע בשידור חי – אני עומד למות

סיפורים עם סוף רע הם לא דבר נדיר במהדורות חדשות – להפך, הם פחות או יותר הבסיס שלה. אבל כשמגיש החדשות בעצמו הוא מרכז הסיפור, זה השלב שבו העסק הופך לקצת פחות רגיל. וזה מה שקרה בתחנת חדשות שמשדרת באילינוי, ארה”ב, כשהמגיש הפופולארי שמנחה את התכנית מזה 9 שנים הודיע לקהל בשידור חי: יש לי חדשות – אני הולך למות בקרוב.

הצופים הקבועים של התחנה מכירים את הסיפור של השדר, דייב בנטון. הוא נאבק בגידול סרטני במוח בתחילת השנה וגם כמעט ניצח אותו, עד שלפני כמה שבועות התבשר שהגידול חזר. אבל אז, ביום חמישי האחרון, הוא עלה לשידור ובישר לקהל: “כמו אתם יודעים, הגידול שלי חזר, אבל הפעם הוא כבר גדול מדי ואי אפשר לנתח או לבצע הקרנות. נותרו לי בין ארבעה לשישה חודשים לחיות”.


אחרי ההצהרה הדרמטית, הוא המשיך לפרט על מצבו הבריאותי וסיפר לקהל שהוא מתכוון לעבור טיפול חדשני שאמור להקל עליו בזמן שעוד נותר לו. ולמרות זאת, בנטון הצליח לשמור על גישה חיובית באופן מפתיע: “אני רגע, אני בידיים של אלוהים עכשיו, ואני מתכוון שהימים שעוד נותרו לי יהיו טובים”.

המגיש הכריז גם שהוא רוצה להמשיך ולהגיש חדשות בזמן שנותר לו, אבל החליט לנצל את ההזדמנות להודות לכולם על התמיכה ולהיפרד, למקרה שלא יספיק: “אני מקווה שעשיתי את העבודה בצורה הכי טובה שאפשר ושעשיתי שירות טוב לצופים”.

במהלך ההקרנות אחרי שסיים את ההקרנות enhanced-18721-1410630877-24

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...