פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזו ארגנה לבעלה חובב הזומבים את מסיבת ההפתעה הכי מגניבה אי פעם

סאם רוז, בחור אמריקאי חביב, הוא מעריץ מושבע ואובססיבי של סדרות וסרטי זומבים. לכבוד יום ההולדת האחרון שלו, החליטה אשתו להפתיע אותו ולהגשים את אחת הפנטזיות הגדולות שלו באמצעות מסיבת הפתעה גאונית שלא רואים בכל יום.

כשחזר הביתה ביחד עם חבר בשעת ערב מאוחרת, גילה סאם מכתב מודבק לפח האשפה בסמוך לדלת הכניסה: "יש פאקינג זומבים בבית! אני בחדר השינה. בבקשה, בבקשה, בבקשה, תציל אותי ותהרוג את כולם. זה התגשם!". לצד המכתב חיכו לסאם ולחבר שלו שני אקדחי צעצוע מגניבים, שישמשו אותם לחיסול הזומבים. כמובן, החבר שידע על המזימה מראש, הצטייד במצלמת ראש ותיעד את כל האירוע.

בתוך הבית חיכה לשניים חושך מוחלט, ואינסוף חברים מחופשים לזומבים שהתחבאו במטבח, בסלון, בארונות ובחדרים ודאגו להפתיע ולהבהיל את ילד היום הולדת, רגע לפני ש"חיסל אותם" עם החיצים הקטלניים של אקדח הצעצוע שלו בדרך להציל את אשתו. לכל אורך הסרטון אפשר לשמוע את הצחוק המתגלגל של החברים שלא הצליחו לשלוט בעצמם לאור הסיטואציה ההזויה והמשעשעת הזאת,

כמובן, לאחר שהרג את כל הזומבים, התפנו סאם והחברים לחגוג באמת עם בירות ואלכוהול ובסוף הסרטון תוכלו לראות מה חשב סאם על מסיבת ההפתעה יוצאת הדופן.

בשורה התחתונה: אשתו של סאם היא מלכה, ותודו שהייתם משחים למסיבת הפתעה שכזו גם אם אתם לא חובבי זומבים. נהדר.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...