פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה גילה שחברתו בוגדת בו אז הוא ארגן לה מסיבת הפתעה שהיא לעולם לא תשכח

לגלות שבן או בת הזוג שלכם בוגדים בכם זו אף פעם לא חוויה סימפטית במיוחד. לרוב, קשה לשמור בבטן תגלית מכאיבה שכזאת והעסק מתפוצץ באופן מיידי, אלא שריי בייפורד, בחור אמריקאי שגילה לאחרונה שהחברה שלו ביאנקה בוגדת בו, בחר לטפל בעניינים בצורה קצת שונה, עם נקמה מתוקה שתביך אותה ותשיב לה כגמולה לעיני כל העולם.

לאחר שנודע לו דבר הבגידה, החליט בייפורד להמתין ליום ההולדת של חברתו, וארגן לה "מסיבת הפתעה" מיוחדת, כזאת שהיא לא תשכח עוד הרבה זמן. כמובן, החבר הנבגד דאג לתעד את ההפתעה בווידאו כדי להשלים את מלאכת ההשפלה.


בסרטון שהעלה ליוטיוב לפני כארבעה ימים, מוביל בייפורד את חברתו אל תוך ביתו כשעיניה מכוסות. הוא אוחז בידה ולוקח אותה בזהירות לכיוון חדר השינה ומזהיר אותה לא להציץ. כשהשניים מגיעים לחדר, הוא מורה לה להסיר את כיסוי העיניים ופוצח בשירת "יום הולדת שמח". אלא שבמקום מסיבת הפתעה, מגלה ביאנקה את כל החפצים שלה ארוזים בקרטונים ומבינה שמשהו פה מסריח. הסרטון מסתיים כאשר ביאנקה שואלת את ריי: "ארזת את כל השיט שלי?" והוא משיב לה: "כן, כי תפסתי אותך בוגדת בי".

לצערנו, זו גם הנקודה בה הסרטון נקטע, ואת מה שאירע בהמשך אפשר רק לנסות ולדמיין. בכל אופן, למרות שאנחנו ושאר הגולשים ברשת  לא זכינו לצפות בחלק המלוכלך באמת ולספק את יצר המציצנות שלנו, הסרטון הצליח לצבור מיליוני צפיות והפך ויראלי ברחבי העולם.

אנחנו אמנם לא מכירים את הפרטים הקטנים של הסיפור ולכן קשה לנו לקחת צד בו, אבל לא נתפלא עם בייפורד יגלה בקרוב בתיבת הדואר שלו כתב תביעה עצבני על הוצאת דיבה ולשון הרע. שיהיה לשני הצדדים בהצלחה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...