פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ניתוחי חזה מה חשוב שתכירי לפני הניתוח?

ההחלטה לבצע ניתוח חזה בין אם זה למטרת הגדלה / הרמה / הקטנה, היא החלטה לא פשוטה המלווה בהרבה חשש, לכן הכנו במיוחד עבורך את המאמר הבא בו ניתן מענה רחב לכל השאלות החשובות והנפוצות ביותר שנשאלו על ידי מועמדות לניתוחי חזה.

Credit: Canva

הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה הינו ניתוח יחסית מהיר עם החלמה מהירה, כל ההליך לוקח בין שעה לשעה וחצי, בהרדמה מקומית ברוב המקרים, כאן ניתן מענה לשאלות הבאות:

איך לבחור את הרופא?

בתחילת החיפושים כדי לקחת שמות של רופאים מומחים בתחום הכירורגי מהסביבה הקרובה שלך או משיטוט קל בגוגל. צרי קשר עם הלקוחות שהמליצו על כל רופא, בדקי על רמת הניסיון ואמינותו, התענייני איפה הניתוח יערך ולבסוף ערכי השוואת מחירים.

איך בוחרים את נפח השתל?

נפח השתל נקבע בהתאמה לסגנון החיים וחשיבה לטווח ערוך עבור המטופלת. בתחילה קובעים את הגודל והסוג הרצויים ומתאימים. לאחר מכן מודדים את השתל. שיטת בחירת ומדידת השתל משתנה מרופא לרופא.

האם יש תופעות לוואי?

כמו בכל ניתוח פלסטי, גם לאחר ניתוח זה יכול להיות סיבוכים או תוצאות שאינן משביעות רצון. עלולים להיווצר זיהומים, דימוים, הצטברויות נוזלים ועוד. חשוב לשמור על הוראות הרופא בשביל לשמור על בריאות איתנה.

לפרטים נוספים על הגדלת חזה הקליקו פה

הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה מתאים למצב שבו חזה האישה נפול וצמוד לבית החזה והבטן. כיום קיימות כמה דרכים שונות לביצוע ניתוח זה. בפסקאות הבאות תוכלו למצוא תשובות לשאלות נפוצות.

הרמת משולבת הגדלת חזה האם זה אפשרי?

כיום אפשר לבצע ניתוח משולב של הגדלת והרמת חזה. ניתוח זה עונה על הצורך של נשים עם חזה נפול, רופף ועורו מקומט.  כדי לבצע את הניתוח לאחר סיום כל ההריונות שכל אישה מתכננת.

כמה עולה הניתוח?

מחיריהם של השתלים ינועו בין 2400 ל-3500. עלויות הניתוח הן: 12,000-14,000 ועלויות של חדר ניתוח הן: 14,000-17,000.

סה”כ יוצא בין טווחי 25,000-36,000 ש”ח

האם יש תופעות לוואי?

עלולות לצוץ תופעות לוואי כמו: דימום, זיהום, צלקות ועוד. הרופא המטפל ידריך אותך איך להתמודד עם סיבוכים אלו ובמידה אם הם יופיעו.

למדריך על הרמת חזה לחצי כאן

הקטנת חזה

ניתוח זה מתבצע בהרדמה כללית ואורכו בין 2-3 שעות. במהלך הניתוח מסירים רקמות שומן, שד, עוד ועודפות. כך הרופא המנתח מעצב את השדיים. המשיכו לקרוא על מנת לקבל עוד מידע על הניתוח.

כמה עולה הניתוח?

עלויות הניתוח הכוללת נעות בין 15,000 עד ל-35,000 ₪. עלות הניתוח משתנה בהתאם ותק רופא המנתח ועלות השכרת חדר הניתוח.

כמה זמן תקופת ההחלמה?

משך זמן ההחלמה מהניתוח הוא שבוע. בסיום תקופת ההחלמה, ישנה בדיקה חוזרת אצל הרופא המנתח.

מומלץ במשך תקופת ההחלמה להימנע מפעילות הקשורה בספורט ורק  לנוח.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...