פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

היינו בקייטנת הגלישה של אורן גלישה בתל אביב, זה מה שיש לנו להגיד לכם על זה

לפני מספר חודשים, הילד שלנו החליט שהוא רוצה להירשם לקייטנת גלישה בעיר תל אביב. הוא צפה בסדרת טלוויזיה על גולשים וחלם להיות כמוהם. מאז כל יום הוא "הציק" לנו בעניין, היה מבקש מאיתנו ללכת איתו אל חוף הים, לשחות ולראות את הגולשים התל אביביים בפעולה והתחנן שנקנה לו גלשן בשביל שיתחיל לגלוש.

מאחר והוא מעולם לא גלש, חשבנו שיהיה נכון שילמד את רזי הגלישה בצורה מקצועית בעזרת מדריכי גלישה שמתמחים בכך. הקיץ הגיע, והילד החליט שהוא רוצה להירשם לקייטנת גלישה. זה יהיה הצעד הראשון עבורו בדרך להיות גולש חובב או מקצועי, אם יבחר בכך.

חיפשנו דרך האינטרנט קייטנות מתאימות, קראנו המלצות וחוות דעת של הורים וילדים, ולבסוף בחרנו בקייטנה של אורן גלישה בתל אביב. אנחנו מאוד מרוצים מהבחירה שלנו. לכן החלטנו לכתוב את המכתב הזה, בשביל שתוכלו גם אתם להתרשם ולרשום את הילדים שלכם לקייטנה.

התמונה באדיבות אורן סרף סקול

מה זו הקייטנה של אורן?

קייטנת הגלישה של אורן בתל אביב נערכת בחופי תל ברוך בחודשי אוגוסט. היא מועברת על ידי מדריכים מקצועיים, גולשים בעלי ניסיון מעשי רב בתחום, רואים שהם אוהבים את העניין, אוהבים את הים והגלישה, ולא פחות חשוב עבורנו ההורים, הם מאוד אוהבים לעבוד עם ילדים והם גם מאוד טובים בזה.

הקייטנה נערכת בקבוצות קטנות, בשני מחזורים, בוקר וצהריים. כל קבוצה של 5-6 ילדים עובדת עם מדריך וכך הם נהנים מיכולת לקבל יחס אישי שוטף, הם נהנים מאפשרות לקבל את כל מה שהם צריכים בשביל שהתהליך יתבצע על הצד הטוב ביותר.

מה אוכלים בקייטנה?

בקייטנת הגלישה מפרגנים! מקבלים בכל יום שתי סעודות קייטרינג, שכוללות 7 סוגי סלטים, 3 תוספות חמות, מנה עיקרית ולחמנייה, ממש ינוק קולינרי.

מקבלים גם ציוד גלישה?

במהלך הקייטנה הילדים מקבלים ציוד מקצועי, ומניסיון אישי של הילד שלנו אנחנו יכולים לומר שזה גורם לילדים כמו גולשים מקצועיים. הם יוצאים אל הים בביטחון ואהבה, אחרי שקיבלו את כל ההדרכות וההסברים "על יבש" בחוף. כשהם נכנסים לים, יש להם מושג למה לצפות וכמובן שהמדריכים עובדים היטב באופן צמוד, אישי, מקפידים על כל צעד ודואגים לביטחונם.

זה חשוב לילדים וזה כמובן חשוב לנו ההורים, שמפקידים בידיהם את הדבר הכי יקר להם, והם יודעים שהילדים נכנסים למים בצורה בטוחה ויש מי שמשגיח ושומר עליהם. במהלך שהותם במים, הם מבצעים תרגילי גלישה בסיסיים ומעט יותר מורכבים, על מנת שיוכלו ליהנות מהחוויה וללמוד ממנה.

הילד שלנו הגיע לקייטנה בלי הרבה ידע וניסיון בעולם הגלישה והוא הרגיש כיצד צובר אותם במהלך הזמן. כשהוא סיים את הקייטנה, לא רק שהאהבה שלו לגלישה גברה, אלא הוא צבר ביטחון ויש לו הרבה מאוד ידע וכלים כיצד לגלוש בצורה נכונה וטובה. כעת, בכל סופ"ש, אנחנו הולכים איתו לים והוא נכנס למים כשאנחנו צופים בו מהחוף כיצד הוא גולש. זו היה שלב ראשון ראוי ואיכותי, ואנחנו ממליצים לכל ההורים לרשום את ילדיהם לקייטנה.

למה שווה לכם לרשום את הילדים לקייטנה של אורן גלישה?

אנחנו הרגשנו שאצל אורן גלישה, הילדים מקבלים את כל מה שהם צריכים, כל מה שחשוב להם. הרגשנו מאוד בטוחים להביא את הילד שלנו כל בוקר לקייטנה וראינו כמה הוא שמח לבלות בה.

כל מי שיש לו ילדים, בנים או בנות, המתעניינים בגלישה ואוהבים את הים, משתלם לו לרשום אותם לקייטנה של אורן. כך הם יכולים לבלות בנעימים את חודשי הקיץ במקום לשהות בבית מול המסכים. כך הם גם יכולים לייצר לעצמם מקצוע שילווה אותם כל חייהם. אצל אורן הקייטנה גם מעניקה כלים אמיתיים וגם מהנה מאוד.

לפרטים נוספים על קייטנת הגלישה בת"א חפשו אורן גלישה  

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...