פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

20 סטטוסים של אנשים עילאיים ומתנשאים

אם אתם משוטטים בפייסבוק דרך קבע, ודאי לא יכלתם להתעלם בשבוע האחרון משני עמודי פייסבוק נהדרים שנפתחו לאחרונה. העמוד הראשון, אנשים בינוניים וסבירים, הפך ויראלי בשבוע החולף וצבר כבר מעל עשרת אלפים לייקים. העמוד, כשמו כן הוא, מפרסם סטטוסים מצחיקים למדי שאנשים בינוניים וסבירים אומרים. כלומר, משפטים וביטויים חסרי משמעות או תוכן אמיתי שרובינו אומרים מדי פעם בחיי היום יום שלנו, מבלי לשים לב שאיך לומר, הם מאוד בינוניים וסבירים.

בתגובה לעמוד הזה, נפתח עמוד חדש ומצחיק אפילו יותר, אנשים עילאיים ומתנשאים, עמוד שהוא למעשה ההיפך המוחלט של העמוד המקורי, ומפרסם סטטוסים מאוד מצחיקים שאנשים מתנשאים אומרים לנו ביום יום. לכל אחד יש את החבר הזה שהאף שלו קצת יותר למעלה, או שפשוט תופס מעצמו אדם מתוחכם המורם משאר בני האנוש, ומפזר לאויר משפטים מאוד מעצבנים שגורמים לצד השני בשיחה להרגיש רגיל וממוצע.

כבר בתיאור הדף אנחנו נחשפים לרמת הפלצנות הגבוהה כשמנהלי העמוד מבקשים להקפיד על הגייה נכונה של שם העמוד: “מבטאים את זה וּמתנשאים, עם שורוק, מאחר שמ’ היא אות בומ”פ”. העמוד החדש צבר כבר קרוב ל17 אלף אוהדים בתוך שלושה ימים, ומדובר בהחלט בתופעה ויראלית שמושכת אליה קהל גולשים רב, ועתידה להפוך את העמוד הזה לאחד העמודים הכי פופולאריים ברשת. אספנו עבורכם 20 סטטוסים נבחרים מתוך אנשים עילאיים ומתנשאים.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...