פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האבא הזה הפך את החדר של ביתו למשחק סופר מריו מופלא

בחייו של כל הורה מגיע הרגע הזה בו הילד שלו כבר מספיק גדול כדי לזכות בשינוי העיצוב של חדר שלו. בעוד מרבית ההורים מסתפקים בלצבוע מחדש את קירות החדר, בהחלפת המיטה והחלפת הצעצועים הישנים בשולחן עבודה, האבא הזה, דני קרפנטר, לקח את העניינים צעד אחד קדימה, ויצר עבור בתו הקטנה אייג'יי בת ה-13, את החדר שתמיד חלמה עליו, חדר שגורם לחדרי ילדים מעוצבים אחרים להחוויר, וכולו מחווה למשחק הנינטנדו משנות השמונים, האחים סופר מריו.

לאחר עבודה ממושכת של כשבעים שעות במצטבר, ובתקציב לא גדול במיוחד, הפך האב את חדרה של ביתו לאחד החדרים המניבים שראינו. כל האלמנטים המוכרים מהמשחק נמצאים בו: הפטריות, הפרחים, הכוכבים, הצבים המרושעים, צינורות הביוב המוכרים, לבנות הבטון התלווית באויר וכמובן, המטבעות אותן אסוף מריו בדרכו.

ואם לא דיי בעיצוב המעולה והנאמן למקור, כמעט כל פרט בחדר מכיל גם כפתור שלחיצה עליו מייצרת את הצלילים המוכרים מהמשחק. כך למשל, כפתור התאורה בכניסה לחדר מנגן את שיר הנושא של המשחק, כפתור מתחת ללבנה עליה מונח הפרח המוכר יוצר את הצליל המקורי מאותו רגע בו מריו מתנגש בלבנים, ועוד שאר צלילים מוכרים שמעוררים פלאשק נוסטלגי לאחד המשחקים הכי גדולים שנוצרו אי פעם.

האב המרוצה מספר כי מאז שהייתה קטנה במשחקת בתו במכשיר ה-Wii שלהם רק במשחק הזה, ושלאחר שראתה את התוצאה הסופית הייתה פשוט מאושרת והציפה אותו בהודעות תודה.

הסרטון הבא מדגים כמה מהפיצ'רים החביבים בחדר, והתמונות המקסימות ישלימו את התמונה של חדר שגם אנחנו, ממרומי גילנו המופלג, היינו שמחים לחיות בו. תענוג.

פוסט שותף >> 22 מיטות מוזרות לחדרי ילדים

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...