פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

5 הסדרות המדוברות של הקיץ

מדי קיץ מגיעות למסך סדרות מעולות שעוזרות לנו להישאר בסלון הממוזג בזמן שהטמפרטורות מחוץ לבית ממשיכות לעלות. אז מה שווה לראות בתקופה הקרובה? הנה 5 המלצות לסגנונות שונים

תקופת הקיץ נחשבת לתור הזהב של הטלוויזיה. כמעט לאף אחד אין כוח לצאת לטייל או לבלות בשמש הלוהטת, אז הפתרון האידיאלי הוא להישאר מתחת למזגן ומול המסך. בנוסף, גם בארצות הברית מסתיימות לקראת הקיץ הפקות גדולות ורובן נוחתות אצלנו בתוך זמן קצר.

Pexels.com

הנה למשל 5 סדרות מדוברות שאיתן תוכלו להתמודד בהצלחה עם קיץ 2018:

על הספקטרום

הסדרה הישראלית "על הספקטרום" עוקבת אחר שלושה צעירים שמאובחנים על הספקטרום האוטיסטי וחיים יחד בדירה שכורה. מטרת הסדרה היא לא רק להעניק לנו הצצה נדירה לעולם מנקודת המבט של אותם בעלי מוגבלויות, אלא גם להראות כיצד הם בעצמם מתמודדים עם השגרה היום יומית. הסדרה משודרת מדי יום שלישי בערוצי הסדרות של יס וב-VOD של החברה.

סיפורה של שפחה

העונה השנייה של סדרת המופת "סיפורה של שפחה" היא תרוץ מעולה לשדרג חבילות טלוויזיה קיימות. הסדרה מתרחשת כזכור בעולם עתידני ואפל שבו שיעור הלידה ירד וארצות הברית התפרקה, מה שגרם לעלייה של פטריארכיה נוצרית וקיצונית. השחקנית אליזבת מוס מובילה את העלילה עם תפקיד בלתי נשכח ואפשר כבר עכשיו להשלים את העונה הראשונה כדי להגיע מוכנים.

אנריל

הסדרה Unreal הגיעה בלי שנרגיש לעונה השלישית והיא עדיין מושכת אחריה מיליוני מעריצים ברחבי העולם. זו אחת הסדרות היחידות שמראה מה באמת קורה מאחורי המצלמות של תכניות הריאליטי השונות, עם סודות מההפקה ואירועים פרובוקטיביים מסביב לשעון. הקצב של הסדרה מהיר והפרקים קלילים – במיוחד מה שאתם צריכים בשביל להעביר את הקיץ בשלום.

Disenchantment

עדיין לא לגמרי ברור איך תיראה סדרת האנימציה החדשה של יוצר "משפחת סימפסון" מאט גריינינג, אבל בטוח שהיא תציב רף גבוה של איכות ובידור אינטליגנטי. ממה שכן פורסם על הסדרה שתעלה בקרוב בנטפליקס, אפשר להבין שהיא עוקבת אחר הרפתקאותיהם של נסיכה עם הפרעת שתייה, שדון עצבני שמלווה אותה לכל מקום והשד האישי שלה. לסדרה קוראים Disenchantment והיא צפויה לצבוע לכם את הקיץ בגוונים חדשים.

חפצים חדים

מי שמעדיף סדרה אפלולית יותר לימי קיץ חמים צריך לעקוב אחר "חפצים חדים": שיתוף פעולה יוצא מגדר הרגיל בין רשת HBO, היוצרת מרטי נוקסון והבמאי ז'אן מרק ואלה שגם זכור לטוב מהעונה הראשונה של "שקרים קטנים גדולה". הסדרה מורכבת מ-8 פרקים ומבוססת על רב מכר של הסופרת ג'יליאן פלין, ובמהלכה נערוך היכרות עם כתבת רדופת טראומת ילדות שחוזרת לעיר הולדתה כדי לחקור פרשת רצח של שתי ילדות קטנות. איך זה ייגמר? בסוף הקיץ נדע.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...