פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

חליפה אחת – שבעה סגנונות שונים

בעולמנו בו מוצרים מתייקרים והולכים מדי שנה, רק האמידים יכולים להרשות לעצמם לרכוש 7 חליפות שונות ל-7 ימי השבוע. אבל אל דאגה, כי באמצעות כמה טריקים קטנים - גם חליפה אחת תיראה שונה ורעננה עבור כל יום בשבוע.

מכיוון שהחליפה הבסיסית ביותר מגיעה בדרך כלל בצבעי כחול כהה (נייבי), נשתמש בסוג הזה כדי להראות איך חליפה אחת הופכת ל-7 סגנונות שונים. הסיבה העיקרית לכך היא שחליפת נייבי יכולה לדלג בקלילות בין מראה רשמי ליומיומי, זאת בהשוואה לחליפות אחרות. לצורך הדוגמה נתחיל עם חליפת נייבי קומפלט, ונסיים עם חליפת נייבי מפורקת בסגנון ספצאטו.

Credit: Pixabay

המראה המשרדי

כדי להשיג את המראה המקצועי הנחוץ למקום העבודה, מומלץ להגיע עם נעליים סגורות בצבע חום או שחור וגרביים בצבעי נייבי כהים שתואמים לג’קט. החולצה צריכה להיות מכופתרת לבנה בסיסית, עם צווארון שאפשר להשאיר פתוח בכפתור האחרון – או סגור לחלוטין. במקרה זה, מומלץ להוסיף גם עניבה בצבעים סולידיים שתואמים לצבע המקטורן, כגון ירוק בקבוק עם נקודות פרחוניות קטנות בצבעי כחול ואדום. לא מומלץ להגיע עם חפתים, מכיוון שרובם צעקניים מדי לסביבת העבודה.

חליפה ליציאה

הסגנון הבא מתאים ליציאה בשעות הערב, כגון מסיבת קוקטייל, ארוחת ערב עסקית או ערב רומנטי. גם פה הנעליים יכולות להיות חומות או שחורות, אך הגרביים יהיו הפעם בצבע כחול כהה עם פסים בצבע בורבון / ארגמן. גם למראה הערב נלבש חולצה לבנה מכופתרת, אך הפעם עם חפתי מתכת המבצבצים מבעד לחורי השרוולים. עניבה בצבע בורגונדי (עוד סוג של ארגמן) תיראה נפלא עם נקודות לבנות קטנות, לצד מטפחת כיס בצבע יין אדום וכן פרח אדום בדש המקטורן.

רשמי אך חגיגי

סגנון זה מתאים בעיקר לבגדי חתונה, ארוחות צהריים ומסיבות יום קלילות. המראה השולט (מעבר לצבעי הנייבי של החליפה הבסיסית) הוא פסטל רך, שמתאזן על ידי הצבעים הכהים מסביבו. הנעליים יהיו שחורות, הגרביים יגיעו בצבע ורוד חיוור עם פסים אפורים והחולצה תהיה גם היא מכופתרת בצבע ורוד חיוור (ולא זוהר בצורה צעקנית). אם רוצים להוסיף חפתים, מומלץ שיהיו חפתי זכוכית בצבע כחול כהה – להדגשת צבעי החליפה. העניבה תהיה מבד שזור בצבעי מג’נטו, ורוד ואפור, ומטפחת הכיס תהיה לבנה עם אפשרות לשוליים ורודים בקצוות. ואם כבר הגעתם לחתונה, הוסיפו שושנה ורודה בדש המקטורן.

יומיומי קליל

למראה יותר יומיומי וקליל אבל בלי לאבד את המגע והסטייל, נתחיל עם נעליים חומות, גרביים כחולות בשני גוונים (בהיר וכהה) וכן חולצה מכופתרת בצבע כחול פסטל המדגיש את החליפה והגרביים. כדי להיראות פחות רשמי אפשר ללכת ללא עניבה כלל או להוסיף פפיון כחול כהה עם ריבועי זהב. כדי להשלים את הטאץ’ הקליל, נוסיף נקודות צבע ירוקות – חפתים ירוקים בצבע ג’ייד, מטפחת כיס בצבע ירוק זית עם דגמים בצבעי כתום וכחול ולבסוף פרח ציפורן קטן בצבע ירוק-צהבהב.

המראה המשולב

עד כה השתמשנו בחליפת נייבי שלמה בכל אחת מהדוגמאות (כלומר מקטורן ומכנס מאותו בד ובאותו צבע). מעתה והלאה נפרק את חליפת הנייבי, ונשתמש בסגנון האיטלקי הידוע בשם ספצאטו. נתחיל עם נעלי זמש בצבע חום כהה, וגרביים אפורות עם פסים כחולים עדינים וכמעט בלתי מורגשים. מעליהם נלבש מכנס בצבע אפור (לא נייבי כמו בפעמים הקודמות), בעל מרקם בד עדין – שמדגיש בבהירותו את צבע הנייבי הכחול של המקטורן. כדי לתת טאץ’ יותר קליל נלבש חולצה מכופתרת לבנה עם דגם משבצות כחול, ומעליה עניבת בד בצבעים כהים של כחול וחום. כדי לאוורר את צבע הנייבי העמוק, מומלץ להוסיף מטפחת כיס לבנה עם שוליים כחולים.

סגנון קיצי

הסגנון הקיצי מיועד למי שעדיין רוצה או צריך ללבוש משהו מהודר בימי הקיץ החמים. נתחיל עם נעליים חומות, גרביים חומות בהירות ומעליהן מכנס בצבע שמנת או לבן, שמדגישים את צבעי הנייבי של המקטורן. החולצה המכופתרת מגיעה עם פסי לבן ותכלת, ובצווארון מומלץ להוסיף עניבה או פפיון בצבע צהבהב עם נקודות ארגמן או אדום. להשלמת המראה נוסיף מטפחת כיס לבנה ופרח אדום-צהוב בסגנון קאריבי בדש המקטורן, ולמיטיבי לכת נמליץ להוסיף גם כובע רחב שוליים בצבע בהיר.

אלגנטי חורפי

בגדי החורף מיועדים לשמור על חום הגוף ולא רק להיראות טוב. הפעם נוותר על המקטורן ונתחיל עם נעלי זמש בצבע חום כהה, גרביים בצבע כחול כהה ופסים צהובים דקים, וכן מכנס הנייבי הכחול המקורי של החליפה. במקום הג’קט המקורי, נלבש סריג בד עבה ומחמם בצבע חום או כחול כהה. החולצה המכופתרת תהיה בצבע אוף ווייט, ואם נרצה להוסיף עוד מגע של צבע, נמליץ על עניבת בד צהובה ללא תוספות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...