האתר המעולה הזה יאפשר לכם ליצור מחווה רומנטית קסומה לבן או בת הזוג שלכם

אי שם, לפני עידן הדיסקים, הנגנים, האינטרנט וההורדות, כשהכל לא היה כל כך פשוט ובמרחק לחיצה, אומרים שהרומנטיקה עוד הייתה באויר. רבים מכם ודאי לא זכו כלל להיכרות פנים מול פנים מול קלטות המוזיקה הישנות, אך אלה שכן ודאי מביטים לאחור עם חיוך רחב ונוסטלגי כשהם נזכרים בכמות הזמן האינסופית שהתבזבזה להם עבור יצירת קלטות אוסף, או הקלטה מקלטת לקלטת באמצעות מכשיר הפלא “טייפ דאבל קאסט”.

באופן מפתיע, אחד השימושים היותר פופולרים וקסומים באותן קלטות, הגיע דווקא מהזירה הרומנטית. ה”מיקס טייפ”, קלטות המכילות אוסף שירי אהבה ולא רק, הפכו לאחת המחוות הרומנטיות הכי מרגשות בין שני בני זוג ולמעין סימן לא רשמי לעלית מדרגה במערכת היחסים. גם אני מצאתי את עצמי מבזבז שעות על הכנת קלטות כאלה לאהבות הישנות שלי, זמן יקר שכלל המתנה אינסופית בציפייה שקריין הרדיו ינגן סוף סוף את השירים שאני אוהב וכל כך רוצה להכניס לקלטת, המתנה שיכלה לעיתים להימשך גם ימים ארוכים.

בסופו של דבר, לאחר מלאכת איסוף השירים המפרכת, הגיע כגם השלב הכיפי באמת: עיצוב וקישוט הקלטת עם מדבקות חמודות, מילות אהבה והקדשה אישית, בנוסף לרשימת השירים המלאה בכתב יד, כמו שאלוקים התכוון. את אותו חיוך של אושר על פניו או פניה של מקבל הקלטת, אי אפשר היה לקנות תמורת שום הון שבעולם.

אתר ישראלי חדש ומקסים בשם Suan, ראשי התיבות של Stayed up all night (נשארתי ער כל הלילה), מאפשר לכם לסוע בזמן לפחות 20 שנים לאחור, ולהכין לבן או בת הזוג שלכם קלטת אוסף מרגשת ממש כמו פעם, באמצעות ממשק פשוט וכיפי.

לאחר שנכנסתם לאתר, מופיעה מולכם קלטת ריקה. וסדרת כפתורים מעליה המאפשרים לכם לבחור שירים בקלות ובקליק מתוך חלון חיפוש שמקושר ליוטיוב ובנוסף, לבחור את סוג הקלטת וכמובן לעצב אותה כאוות נפשכם עם תיבות טקסט, מדבקות מגניבות ושלל פיצ’רים מדליקים.

בסיום התהליך, על ידי לחיצה על Save תוכלו לשמור את הקלטת שלכם ולשלוח אותה למי שתבחרו. תחילה תתבקשו להתחבר למערכת באמצעות פייסבוק או גוגל ולאחר מכן תוכלו לשתף את הקישור לקלטת בכל דרך שתבחרו. חשוב לציין כי האפליקציה לא תפרסם בשמכם שום דבר בפייסבוק והחיבור נמתבצע לצורך אימות בלבד, כך שאין לכם ממה לחשוש.

מוזמנים לצפות כאן בקלטת לדוגמה וכמובן, להתחיל להשתעשע עם האתר וליצור קלטת אוסף משלכם להוא או להיא שאתם ממש אוהבים.

לייק לפטריה בפייסבוק