פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זו התגובה של גברים כשהם צופים בבנות הזוג שלהן מוטרדות ברחוב

נשים רבות מוצאות את עצמן מוטרדות על ידי גברים זרים בזמן שהן הולכות לתומם ברחוב. התופעה המכוערת הזאת מוכרת, אבל לפעמים, כמו בעיות חברתיות רבות אחרות, עד שלא נתקלים בה פנים מול פנים, קשה להבין את הממדים האמיתיים שלה, ועד כמה מדובר במעשים מכוערים, פוגעניים ופשוט בלתי מתקבלים על הדעת.

במגזין קוסמופוליטן בחרו לערוך ניסוי מעניין כשביקשו מ-3 נשים צעירות ואטרקטיביות לצעוד ברחובות ניו יורק למשך כמה דקות כשהן מלוות במצלמה נסתרת שעוקבת אחריהן. לאחר מכן, הושיבו את אותן נשים באולפן עם בני הזוג שלהן והקרינו בפני הגברים את הסרטונים המתעדים את שלל ההטרדות הבוטות שחוות החברות שלהן ברחובות העיר על בסיס יומי: קריאות סקסיסטיות, מבטים משפילים, הערות לגבי המראה החיצוני שלהן, הזמנה לשמש כחשפניות ועוד.

הסרטון מציג מסך מפוצל בו ניתן לראות מצד אחד את התעוד של המצלמה הנסתרת, ומצד שני, את התגובות על פניהם של הגברים כשהם צופים בבנות הזוג שלהם מוטרדות. כצפוי, הגברים ההמומים, שכנראה מודעים לתופעה אבל לא ממש תארו לעצמם איך זה נראה בפועל, הופתעו לחלוטין לגלות את מסכת ההתעללות שנאלצות בנות הזוג שלהם לעבור והגיבו בכעס, עצבים והלם מוחלט.

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...