פתרונות האחסון שיכניסו לכם צבע לבית

אחסון נכון חוסך מקום ומאפשר לנצל כל מטר פנוי גם בדירות קטנות. בנוסף, יש פתרונות אחסון שיש להם ערך דקורטיבי וכדאי להכיר אותם בשלבים מוקדמים של עיצוב חלל הפנים

פתרונות אחסון הם כיום חלק בלתי נפרד מהתחום של עיצוב פנים בבתים פרטיים. הביקוש לפתרונות אחסון נובע בראש ובראשונה מהאופן שבו הם חוסכים במקום, כמו גם מהנטייה לבנות דירות קטנות יותר על רקע העלייה במחירי הנדל”ן. במילים אחרות, פתרונות אחסון יעילים מאפשרים לנצל כל מטר פנוי בדירה ויש להם משמעות גדולה עבור הורים לילדים ובעלי משפחות.

בנוסף, פתרונות האחסון החדשים מעוצבים ברמה גבוהה וניכרת השקעה מאחורי הצבעים והסגנון שלהם. הנה למשל כמה פתרונות אחסון שיכולים להיות גם דקורטיביים וגם פונקציונאליים בעיצוב חלל הפנים של הבית:

פתרונות אחסון - מזנונים
קרדיט: Pexels.com

מזנונים

פתרון האחסון הקלאסי חוזר בשנים האחרונות למרכז הבמה ומתמקד בסלון. היות ומדובר בחדר הכי חשוב בבית שאותו האורחים רואים מיד כאשר הם נכנסים, אין מקום לפשרות בנוגע לבחירת פתרונות אחסון. מזנונים מספקים מהבחינה הזו מענה מקיף ואפשר להשתמש בהם כמעמד לטלוויזיה, כדי לחסוך במקום בלי לוותר על נגישות ועל מנת לשלב בין אסתטיקה ודקורטיביות.

את המזנונים השונים אפשר לעצב בהתאם לצרכי הלקוחות ולהשיג אותם מעץ מלא או בשילוב בין חומרי גלם מסוימים. כל מה שצריך לעשות הוא למצוא את הגודל המתאים עבור המזנון ולדאוג שהעיצוב יתכתב עם הכורסאות, מערכות הישיבה והספה.

ספריות

ספריות גם הן מכניסות הרבה צבע לבית בזכות הדומיננטיות והבולטות שלהן. עם זאת, היתרון האמיתי של ספריות נובע מהאופן שבו הן מאפשרות לאחסן את הציוד בלי להסתיר אותו. זה אומר שניתן להציב על ספריות ערימות של ספרים מסודרים וצבעוניים אחד ליד השני, או להקדיש חלק מהמדפים לפסלים ואביזרים דקורטיביים.

גם ההיצע של הספריות גדול מכפי שנהוג לחשוב וניתן לייצר אותן בהתאמה אישית מבחינת מידות, צבעים, חומרים וסגנונות. ההבדל העיקרי הוא בין ספריות בסגנון עיצוב קלאסי וכפרי מעץ מלא, לבין ספריות מודרניות יותר שבהן ישנו שימוש במתכת, אלומיניום וזכוכית.

ארונות הזזה

ארון הזזה הוא פתרון אחסון אידיאלי לחדרים. באמצעות ארון הזזה ניתן לחסוך מלכתחילה מצבים של חוסר סדר, לנצל היטב את המקום הפנוי בחדרי השינה של ההורים או הילדים וגם להשיג אשליה אופטית של מקום פתוח וחלל מרווח.

עוד יתרון מובנה של ארונות הזזה מתבטא בעיצוב הפנימי שלהם. בניגוד לשאר פתרונות האחסון הפשוטים, האופן שבו מתכננים את החלק הפנימי של הארון מיועד לחיסכון אופטימאלי במקום. אפשר לבחור בין מגירות, מדפים, ווי תלייה ופתרונות אחסון מתוחכמים יותר ויש גם המון סגנונות עיצוב רלוונטיים. הוצאה חד פעמית על ארון הזזה היא השקעה משתלמת וכדאי להכניס אותה לתקציב.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק