המהלך המפתיע והמבריק של סוכנות הפרסום הביא ללכידתם של 1000 פדופילים ברשת

סוכנות הפרסום Lemz מהולנד יצאה בשנה שעברה בקמפיין חשוב מאוד ויצירתי במיוחד במטרה למנוע, למגר ולהוציא אל האור את התופעה של פדופילים ברשת אשר מחפשים ילדים וילדות מהפיליפינים על מנת לענג את עצמם אונליין ולהגשים באמצעותם את הפנטזיות הסוטות שלהם באמצעות מצלמת הרשת.

תופעת הפדופיליה ברשת היא כמובן בעיה כלל עולמית כאשר פשעים כאלו מבוצעים יום יום על ידי גברים מרחבי העולם אשר מבצעים את העבירות הנוראיות הללו אונליין לילדות שנמצאות בקצה השני של העולם. הגברים העבריינים אונסים את אותן בנות וירטואלית באמצעות מצלמת הרשת שלהם ואיש לא מצליח למנוע זאת ולעשות משהו בעניין. מבחינה משפטית, גם אם נתפסו על חם, קשה עד בלתי אפשרי להביא לדין את אותם פושעים היות וביצעו את הפשע בפועל במדינה אחרת. בנוסף, מרבית הילדים הפיליפינים שנופלים קרבן להתעללות שכזו אינם מדווחים על התופעה מסיבות שונות.

בסוכנות הפרסום יצרו מהלך מבריק וגאוני, במסגרתו יצרו הדמיה ממוחשבת של ילדה פיליפינית בת 10 עם שם מתוק ותמים “Sweetie” אשר נראית אמיתית לכל דבר ועניין. הילדה נכנסה לצ’טים ופורומים ושימשה כפיתיון עבור אותם פדופילים אשר רואים ילדה מהפיליפינים בצ’ט וקופצים עליה לשיחת וידאו מזוהמת בהצעות פוגעניות.

התוצאות של הקמפיין היו מפתיעות מדהימות מבחינת המספרים שהניבו.  יותר מ-1000 פדופילים ציידים מ- 71 מדינות ברחבי העולם נתפסו על חם כשהם מנסים לפגוע בקטינה. כל השמות של אותם עברייני מין הועברו לטיפולו של האינטרפול, הארגון הבינלאומי לשיטור פלילי, אשר לו יש סמכויות שיכולות לעזור להעמיד את אותם גברים לדין. הסרטון הבא מתעד את הפעילות המסקרנת הזאת ואת עבודתה של הילדה הפיליפינית הוירטואלית שהפילה ברשתה את הגברים הסוררים. אגב, הסרטון נפתח עם קטע ממש חזק, ואחר כך אם הוא מתחיל לעייף אתכם, אתם יכולים לדלג יש לזמן 04:00 ולצפות בחלק הבאמת מענין: איך יצרו את סוויטי הילדה הוירטואלית.


באמצעות adweek
מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק