גם בגיל 60 עדין עושים את זה

הרשת גועשת בימים אלה בפרסומות ופעילויות הקשורות לכדורגל בכלל וליורו 2012 המצוין בפרט. אחת הפרסומות הבולטות מהחודש האחרון היתה my time is now של נייק שהספיקה בחודש לגרוף כמעט 18 מיליון צפיות ביוטיוב. בנייק לא קופאים על השמרים וכעת שחררו פרסומת חדשה שהיה אפשר לקרוא לה בקלות my time was 30 years ago .

בפרסומת החדשה אנו צופים בליל כדורגל קסום של קבוצת קשישים, שחקני כדורגל בעבר, שלא איבדו את אהבה למשחק האהוב עליהם. הם מתגנבים החוצה בלילה מבלי שהאישה שלהם תשים לב ותרתק אותם חזרה למיטה, וחוזרים למגרש על מנת להרגיש שוב צעירים. כמו קסם, עם שריקת הפתיחה של השופט הם הופכים להיות הצעירים הרעננים והמוכשרים שפעם היו. הצילום מראה לרגעים את השחקנים זקנים ולרגעים צעירים, מה שמוסיף לאווירה המיוחדת ולהרגשה שאהבת המשחק לעולם לא שוכחת.


הפרסומת רשמה נתונים מרשימים של 73,000 צפיות בתוך שבוע, מכובד אך מתגמד ליד הפרסומת עטורת הכוכבים שבאה לפניה my time is now. למרות זאת מדובר ברעיון מצוין וקסום שגורם לצופה להתרגש, מזכיר קצת את הסרט ‘שדה החלומות’ כשרואים את השחקנים הופכים להיות צעירים ברגע שהם מתחילים לשחק. נייק גם קצת משתעשעים בסוף הפרסומת עם קריצה כך שבמקום הכיתוב הקבוע שלהם just do it הם כתבו still doing it על רקע של חבורת הקשישים רצים מהמגרש כשאחד מהם על כיסא גלגלים. אני צחקתי, עכשיו תורכם.

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק