מנעול הגה: איזה מנעול הכי מומלץ

אפשר לומר בצורה חד משמעית כי כל עולם המנעולנות עובר לא מעט שינויים יחד עם חלוף השנים האחרונות שכן, במידה ולפני מספר שנים הפורצים הצליחו לפרוץ כמעט לכל רכב בקלות באמצעות שימוש בסרגל פריצה פשוט, הרי שבעידן המודרני של היום ישנן מערכות טכנולוגיות מתקדמות במיוחד כדוגמת אימובילייזר ומנעולי הגה אשר מצליחים להוריד בצורה משמעותית את שיעור הגניבות במדינת ישראל.

על כן, במידה וגם אתם מעוניינים לשמור על הרכב שלכם מפני גניבות, הרי שעליכם להכיר מספר גורמים חשובים על המערכת וכן על מגוון הסוגים הרחב של מנעולי הגה. בראש ובראשונה, עליכם לזכור כי מנעול הגה נועד במטרה למנוע את האפשרות לסובב את ההגה וכך למעשה, למנוע מהגנבים לנסוע ולברוח עם הרכב שלכם.

על כן, כיום קיים מגוון רחב של מנעולי הגה אשר נבדלים אחד מהשני במספר מאפיינים שונים, כאשר המטרה הסופית נשארת אותה מטרה – למנוע מהפורצים לנהוג ברכב. על מנת לעשות לכם מעט סדר בכל הנוגע לשמירה על הרכב שלכם, ריכזנו עבורכם למאמר הבא את כל מה שתצטרכו לדעת בנושא.

Credit: Freepik

שיפור נוסף למנעול ההגה שלכם

לאחר שרכשתם מנעול הגה מומלץ, עליכם לזכור כי קיימת מערכת האימובילייזר אשר נועדה גם היא למנוע את היכולת של הפורצים לגנוב את הרכב, אך בדרך מעט שונה. זאת בעוד כי מערכת אימובילייזר היא למעשה מערכת טכנולוגית חדישה אשר יודעת לקרוא את הקוד של השלט המקורי של הרכב שלכם שכן, במידה ומזהה המערכת שהשלט המקורי נמצא בסביבה, מאפשרת המערכת הנעה של הרכב.

אך בעת בה המערכת לא מצליחה לבצע זיהוי של השלט המקורי בקרבת מקום, הרי שהיא בוחרת להשבית את כל מערכות החשמל ברכב במטרה לא לאפשר את הנעתו.

הסיבות הנפוצות להזעקתו של מנעולן

מיותר לציין כי הסיבה הנפוצה ביותר הינה איבוד מפתחות הרכב שכן, במידה וגם אתם מכל אותם אנשים אשר מקפידים לאבד את המפתח אחת למספר חודשים, יש לנו טיפ קטן עבורכם. בין אם מדובר על מפתח מנעול ההגה ובין אם מדובר על מפתח הרכב עצמו, חשוב לוודא כי אתם קובעים מקום בו תניחו את המפתח מיד לאחר סיום השימוש שכן, בעת בה תקפידו על הנחת המפתחות במקום קבוע במשך מספר פעמים באופן רצוף, הרי שהדבר יהפוך להרגל כך שתעשו את הפעולה כמעט בצורה אוטומטית.

בעת בה תגיעו לשלב זה, ניכר כי תצליחו לחסוך איבוד של לא מעט מפתחות. כמו כן, הסיבה הנפוצה השנייה שבעקבותיה לא מעט אנשים מזעיקים את שירותיו של מנעולן מקצועי הינה התמודדות עם שבר המפתחות בתוך הצילינדר. זאת בעוד כי לא מעט אנשים אינם מודעים לעובדה כי המפתחות עדינים במיוחד, ולא מקפידים לבצע בהם שימוש עדין, מה שלא פעם ולא פעמיים עשוי להוביל למצב בו הם שוברים את המפתח במהלך השימוש.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק