פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

לא בעבודה: כך נראה סט הצילומים של סצנת סXס מאחורי הקלעים

כל סרט קולנוע שמכבד את עצמו, גם אם מדובר בקומדיה, דרמה או סרט אימה עם גופות מרוטשות, חייב להכיל לפחות סצנת סXס אחת, או כמו שצ’כוב היטיב לנסח זאת: “אם יש אקדח במערכה הראשונה, כנראה שבשנייה, בשלישית ואולי גם ברביעית יהיה זוג שנכנס למיטה”.

אבל שלוש הדקות המהודקות ונוטפות הזימה שנראות מעולה על המסך הגדול, הן בדרך כלל תוצר של שעות ארוכות, מייגעות, נטולות כל זימה ובעיקר מביכות, על סט הצילומים.אז איך הסצנות הללו נראות על סט הצילומים? המפיקים של הסרט Stretch החליטו לחשוף את מאחורי הקלעים של סצנה כזאת, בה מככבים השחקנים ברוקלין דקר ופטריק ווילסון. אם אתם בעבודה ולא נעים לכם ללחוץ פליי, אז נספר לכם שהעסק בעיקר מצחיק ומביך. הבמאי מחלק הוראות וחווה דעתו על הצסנה (“גרייט פ*קינג!”), המאפרת מתיזה ספריי זיעה מלאכותית כדי שהעסק יראה אותנטי ותוך כדי, שני השחקנים הנבוכים מחליפים ביניהם דאחקות ורעיונות למשפטים לא נאותים שניתן להוסיף לסצנה.

אם תהיתם למה הקטע הנדיר הזה משוחרר לקהל הרחב ואיך בחיים לא שמעתם את שם הסרט הזה, התשובה היא שמדובר בסרט חדש שיוצא לאקרנים ממש עכשיו (7.10). המפיקים בחרו בדרך הדי מקורית הזאת ככל הנראה בכדי לייצר באז סביב הסרט שהוא קומדיית אקשן או מותחן מצחיק בבימויו של ג’ו קרנהאן. בקאסט של סטרץ’ אפשר למצוא גם את ג’סיקה אלבה, שלצערנו לא מופיעה בסצנה. לא בזאת, לפחות.

רגע לפני סיום – אם בא לכם לקבל המלצה לסרט טוב – אנחנו מזמינים אתכם לבדוק את רשימת 15 סרטים חדשים ומומלצים שפרסמנו לאחרונה. אם אתם מחפשים סרט טוב -זה המקום!

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...