האפליקציה המגניבה הזאת היא כנראה הלהיט הבא של עולם הדייטינג

אתם יושבים להנאתכם בבר השכונתי כשלפתע המלצרית ניגשת אליכם ואומרת שהבחורה היפה שיושבת על הבר, זו שחשבתם שנראית כמו דוגמנית, ביקשה את מספר הטלפון שלכם. אתם כמובן זורמים ואז מתחילים לקבל ממנה תמונות פלרטטניות. לצערכם, אתם מבחינים בעובדה שהחבר השרירי והחסון שלה, שממש לא הייתם רוצים להתעסק איתו, יושב ממש לידה. ברגע שהוא נעלם לשוחח בטלפון הבחורה שולית לכם תמונה נוספת בה היא מבקשת באמצעות ליפסטיק על מפית נייר שתבואו לנשק אותה. האם תסתכנו ותזרמו?

[xyz-ips snippet=”youtubeembed”]

הניסוי המשעשע הזה שנערך באחד הפאבים בישראל, הוא חלק מקמפיין ההשקה שיצר משרד הפרסום הישראלי twentythree עבור אפליקצית דייטינג חדשה בשם SpotHot, ה-waze של חיי הלילה. כל מי שנמנה על זירת הרווקים והרווקות יודע שקיימות המון אפליקציות היכרויות שונות ומשונות כמו Tinder הפופולארית ואחרות. אלא שבספוטהוט מנסים לשנות לחלוטין את חוקי המשחק ולהקל משמעותית על הניסיונות שלכם להשיג דייט, ומציעים לכם מערכת דייטינג מבוססת מיקום.

מה זה אומר בתכלס? שבעוד טינדר למשל מסייעת לכם לאתר דייטים פוטנציאלים בסביבה הקרובה אליכם בזמן נתון, ספוטהוט תאפשר לכם לשבת על הספה בבית, לבדוק מהם מקומות הבילוי בהם קיים ריכוז גבוה במיוחד של פנויים פנויות, ורק אז להחליט היכן תבזבזו את הערב שלכם.

ספוטהוט 2
פותחים את המפה ומחפשים איפה ריכוז הרווקים/רווקות הגדול ביותר

אז אחרי שגיליתם איפה נמצא הדייט הפוטנציאלי שלכם, אתם ודאי תוהים מה הלאה ואיך זה עובד בפועל. ובכן, ברגע שהגעתם למקום היעד והפעלתם את האפליקציה, תוכלו לראות את כל הפרופילים של משתמשי האפליקציה בסביבה שלכם, ולבחור במישהו או מישהי שאתם מעוניינים להכיר. במידה והצד השני מאשר את הפניה, נפתחת האפשרות לצ’אט תמונות מגניב, שהופך את הנסיון למצוא האחד את השנייה לסוג של משחק ,עם יופי של פרס בסוף.  אגב, כל ההתאמות והתמונות שיצרתם בערב הבילוי שלכם, נמחקות בבוקר למחרת, כך שכדאי מאוד שתצליחו להוציא טלפון

ספוטהוט
כך עובדת האפליקציה (קליק על התמונה להגדלה)

מדובר בהחלט ברעיון יצירתי ומגניב, אבל ההצלחה שלו תלויה מאוד בכמות המשתמשים באפליקציה. אם לשפוט על פי תקדים טינדר, מדובר בפוטנציאל גדול ללהיט חדש ולדרך נוספת בה אנשים זרים ורווקים יוכלו להטריד האחד את השנייה בנסיון למצוא אהבה. בהצלחה לכל המתמודדים.

קליק להורדה אנדרואיד | אייפון

לייק לפטריה בפייסבוק