פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

לראשונה בספורטס אילוסטרייטד: מודעת פרסומת עם דוגמנית במידות גדולות

גם אם בחיים לא קראתם את המגזין הפופולרי ספורטס אילוסטרייטד, אין מצב שאתם לא מכירים ואפילו מגלים עניין מסוים בגיליון בגדי הים שלו. כי עם כל הכבוד לספורט ולספורטאים, אחת לשנה צריך לעצור הכל ולהתעסק במה שחשוב באמת: דוגמניות בבגדי ים. והגיליון הזה, בטח ניחשתם, זוכה להרבה חשיפה.

השנה, גיליון בגדי הים של ספורט אילוסטרייטד, שיצא עוד מעט, זוכה לאפילו יותר באז. למה? כי בגיליון שיצא בשבוע הבא  תופיע בפעם הראשונה דוגמנית במידות טיפה שונות מהדוגמניות שרגילים לראות שם – מה שנקרא באנגלית צחה "פלוס סייז".

אשלי גראהם 1
המודעה שעשתה היסטוריה. הגיע הזמן באמת.

הדוגמנית העסיסית אשלי גרהם, תככב במודעה של חברת בגדי הים SwimsuitsForAll , תחת הכותרת "קימורים בביקני". זאת כמובן לא הפעם הראשונה שחברת בגדי הים הזאת הולכת על קו כזה. בשנה שעברה שחזרו שם את גיליון בגדי הים של ספורטס אילוסטרייטד עם דוגמניות במידות אנושיות.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

גרהם היא דוגמנית מוכרת למרות שהיא חורגת קצת מהסטנדרטים המחמירים של התחום, ואפילו יצא לה לככב על כמה שערים בעבר. אם תשאלו אותה איך היא מרגישה עם לדגמן בגדי ים, היא תגיד לכם "אני יודעת שהקימורים שלי סקסיים ואני רוצה שנשים אחרות ידעו שגם הקימורים שלהן סקסיים. אין שום סיבה להסתיר אותם". תכלס, צודקת.

אם אתם כבר כאן, הנה עוד כמה תמונות מתוך הקמפיין:

אשלי גראהם 3

אשלי גראהם 4

ועוד כמה מפרופיל האינסטגרם שלה, שם היא מתחזקת קרוב ל-200 אלף עוקבים

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...