אמת בפרסום: פרסומת הקריסמס האנוכית והמבריקה של הארווי ניקולס

בסוף החודש, רגע לפני השנה החדשה, יחגגו מליוני אנשים ברחבי העולם את חג המולד, הקריסמס, וזה בדיוק הזמן בו המוני אנשים נוהרים לחנויות לרכוש מתנות עבור הקרובים להם, והמפרסמים חוגגים ומשתוללים עם שלל פרסומות קריסמס מושקעות ומקסימות, הקוראות לציבור לבזבז את כספו על מתנות דווקא אצלם.

אולם, בעוד מרבית המפרסמים משדרים מסרים של אהבה, הקרבה ונתינה, ברשת חנויות הכלבו הבריטית הארווי-ניקולז בחרו ללכת השנה דווקא על מסר שונה, אגואיסטי ומשעשע.

בפרסומת החדשה שלהם, מציגה רשת הכלבו את סדרת המתנות הזולות שלה, העונה לשם “מתנצל, בזבזתי את כל הכסף על עצמי”. מדובר בסדרת מתנות קטנות וגרועות במיוחד, במחירים מצחיקים, המאפשרת לכם לפנק את הקרובים אליכם במתנה מצד אחד, ולחסוך הרבה כסף אותו תוכלו לבזבז על מי שבאמת חשוב לכם – עליכם.

הארווי ניקולס 2

בין שלל המתנות הגרועות תוכלו למצוא חלק לכיור, קיסמים לשיניים, פלסטרים, מהדקים לנייר ועוד מתנות גרועות שאף אחד מכם לא היה רוצה לקבל. סרטון הפרסומת מציג משפחות הפותחות את מתנות חג המולד שלהם מתחת לעץ האשוח, ואת התגובות של מקבלי המתנות לאחר שגילו שמישהו חסך על חשבונם.

אז המסר שמשדרת החברה הוא מעט אנוכי, אבל כיף לראות רוח משעשעת בין שלל הפרסומות השמאלציות, עם מסר שפשוט אומר את האמת – היינו מעדיפים לפנק את עצמנו.

מקור: AdWeek

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק