הסושייה ששלחה סושי לחלל

חברות רבות מוצאות דרכים מקוריות לפרסם את המוצר שלהם. סושייה חביבה העונה לשם sticky rice, הרחיקה לכת, או יותר נכון, הגביהה לכת, ובנסיון לקדם את עצמה, החליטה לשגר מנת סושי לחלל. לא מדובר בסתם מנת סושי כי אם רול משובח שהוא גם במנת הדגל של הסושייה ונקרא Godzirra.

בסרטון שהעלתה הסושייה לרשת נראית מנת הסושי כשהיא משוגרת מהקרקע עם בלון הליום, וממריאה אט אט לעבר החלל, עד שמגיע לגובה רב ממנו ניתן לראות את כדור הארץ בתמונות מרהיבות. למרבה ההפתעה, לכל אורך הדרך נשארת מנת הסושי יציבה על הצלחת, מחכה לחייזר עובר אורח שיוכל לנשנש אותה. כמובן, שבסופו של יום אף חייז לא הצליח לשים ידו על המנה, והיא צנחה לה בצניחה חופשית חזרה לקרקע.

ב- sticky rice מספרים כי המלך תוכנן במשך כחצי שנה, היות ומשתנים רבים היו צריכים להילקח בחשבון לשם הצלחת המשימה: טמפרטורת החלל הנמוכה אשר מגיעה למינוס חמש עשרה מעלות, שמירה על יציבות צלחת הסושי ועמידותה בפני הרוחות החזקות המנשבות בגבהים, ענייני מיקום ו GPS כדי לעקוב אחרי  הרול המעופף וכמובן – איך גורמים לרול הסושי להישאר דבוק ולהמשיך להתנהג כמו רול של סושי בתנאים הבעייתיים האלו.

כעת, מתכננים בסושיית sticky rice, לסחוף את המוני הגולשים לצפייה בסרטון החביב, ובהמשך מקווים שם גם להעלות פרסומת טלויזיה מקוצרת שתקדם את הפרויקט ואת הסושייה. יש לציין כי זו לא הפעם הראשונה בה מתבצע פרויקט מסוג זה. לפני כשנתיים שיגרה חברת טושיבה כסא לחלל כחלק מפרסומת טלויזיה למסכים שלה. לפני כשנה שיגרו ילד ואביו מצלמה לחלל באמצעות בלונים, והסרטון עורר הדים רבים בעולם המדע. כרגע עוד אי אפשר להגדיר זאת כטרנד, אך אין ספק, שיש עוד הרבה מוצרים או אנשים שיהיה כיף להעיף לחלל. אפשר להתחיל למשל עם כל שחקני הפועל תל אביב בכדורגל.


לייק לפטריה בפייסבוק