פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

למה כדאי לכם ללמוד פיתוח?

מקצוע מבוקש הוא המפתח לקריירה מתגמלת ומספקת. מי שרוצה להבטיח לעצמו עתיד מן הסוג הזה יכול להתחיל עם לימודי פיתוח, שפותחים שורה ארוכה של דלתות ומבטיחים עניין ותנאים יוצאי דופן. מתעניינים בתחום אבל לא מכירים אותו? הנה כל הפרטים החשובים

שוק התעסוקה בישראל מתאפיין בדינמיות וחוסר יציבות. יחד עם זאת, יש מקצועות מבוקשים שמעניקים דווקא תשתית של ביטחון. מקצועות מן הסוג הזה הם לא רק המפתח לקריירה מתגמלת, אלא גם דרך מצוינת להעלות את רמת האתגר האישי, הסיפוק והשכר. חוץ מזה, מקצוע מבוקש נוטה לשמור על מעמדו לאורך זמן וכך הוא מונע תסכולים מיותרים בהמשך הדרך.

כך הפך הפיתוח לאחד המקצועות המבוקשים בעולם

פיתוח תוכנה עונה בצורה מלאה על הקריטריונים של מקצוע מבוקש ויש הרבה סיבות שבגללן כדאי ללמוד אותו. ברמה המעשית, מדובר על היכולת לתרגם את הצרכים של המשתמש או של יעד שיווקי למוצר תוכנה. כבר מתוך ההגדרה הזו ניתן להבין מדוע מדובר על מקצוע מבוקש: הוא משולב בכל סוג של תהליך פיתוח מוצר חדש, הוא חיוני עבור שיווק והוא מגלם בתוכו גם אלמנטים של מחקר וגם מרכיבים של הנדסת תוכנה.

מלבד העניין שיש בלימודי פיתוח, כדאי להזכיר שקיימות מתודולוגיות שונות. אלו פותחות צוהר להשתלבות בעשרות סוגים של תפקידי מפתח. במילים אחרות, הלימודים עצמם הם הבסיס ולאחר מכן רק השמיים הם הגבול. כדאי ללמוד את המקצוע הזה כדי לקבל כלים מתאימים ולהישאר עם אצבע על הדופק בכל התחום הטכנולוגי. כך הפך הפיתוח למקצוע מבוקש ולתחום לימודים שמוביל את הפקולטות הרלוונטיות ברחבי העולם.

תנאים בהתאמה אישית

עוד סיבה ללמוד פיתוח תוכנה היא על מנת להשתלב בשוק העבודה ועדיין להחזיק בפריבילגיה של קביעת תנאים בהתאמה אישית. מי שלומד פיתוח תוכנה בדגש על PHP או וובמאסטר למשל יכול להגיש מועמדות לעבודה בחברת הייטק גדולה, אך באותה מידה הוא גם יכול לעבוד בחברות ציבוריות, ארגונים קטנים, חברות סטארט אפ ועוד.

כולם רוצים וצריכים לעבוד עם מפתחי תוכנה דוט נט ומפתחי FullStack ולשדרג את תהליך האפיון של מוצרים חדשים. מבחינתכם בתור בעלי המקצוע, הדרישה היא שתוכלו להבין את השפה העיצובית של המוצר, לזהות את הצד של הלקוח ובמקביל גם לדעת להצביע על הצד של השרת. אלו יהפכו אתכם לגורמי מפתח בתהליך ולעובדים שקשה להסתדר בלעדיהם.

בסופו של דבר, כדאי לכם ללמוד פיתוח אם אתם מתעניינים בטכנולוגיה וגם אם אין לכם ממש כיוון ברור. בעזרת הלימודים תוכלו לבחור בעתיד לאן להתפתח וכיצד לצמוח. הלימודים יעניקו לכם את הכלים התיאורטיים והמעשיים וגם יפגישו אתכם עם מרצים מהשורה הראשונה. בעזרת הלימודים תוכלו לשפר לעצמכם את סיכויי הקבלה לעבודה ולהכיר המון אנשים מוכשרים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...