פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קורע: האבא הזה התקין מצלמה בחדר של התינוק שלו וזה מה שהוא גילה כשהוא צפה בסרטון

כל הורה לילדים קטנים מכיר את המשימה הקשה והמורכבת מכולם – להצליח לצאת בשלום ובטיימינג המושלם מהחדר רגע אחרי שהקטנצ'יק שלכם סוף סוף נרדם במיטה שלו לאחר מאבק עיקש, כאשר כל רעש מזערי יכול להעיר אותו שוב ולהוריד לטמיון דקות ארוכות של עבודה מפרכת.

טיירון מוריס, אב טרי המתגורר עם אשתו קארין בדרום אפריקה, פרסם לפני מספר ימים בפרופיל הפייסבוק שלו סרטון קורע במיוחד אותו תיעדה המצלמה הממוקמת בחדרו של התינוק שלהם. הסרטון מציג את האם קארין כשהיא מנסה לחמוק מהחדר בשקט ובזהירות רגע אחרי שהצליחה להרדים את התינוק שלה. עד כאן נשמע שגרתי, אלא שהדרך שבה בחרה קארין לצאת מהחדר היא בהחלט אחת המצחיקות.

The best thing about having cameras in your house is watching your wife trying to exit the room after putting your son down!! Sometimes you have to use your initiative for your exit!! PS The SA Army are calling me for you to do training on the reverse leopard crawl !!

Posted by Tyrone Morris on Saturday, January 14, 2017

 

מיואשת מכמה ניסיונות כושלים קודמים לחמוק מהחדר, האם קארין נראית שוכבת על הרצפה על גבה ומושכת את עצמה באמצעות רגליה, בסוג של זחילה הפוכה, אל עבר דלת היציאה, הכל כדי לא לייצר אפילו מאית דציבל של רעש, ולהצליח לצלוח את 2 המטרים שמפרידים בינה לבין החופש.

כצפוי, הסרטון המשעשע הפך מגה ויראלי עם מעל 17 מיליון צפיות כשעשרות אלפי הורים בכל רחבי העולם משתפים אותו ומביעים את ההזדהות שלהם עם הסיטואציה המבדחת. "הדבר הכי טוב במצלמה הביתית הוא היכולת שלי לראות את אשתי מנסה לצאת מהחדר אחרי שהשכיבה את הבן שלנו לישון" כתב טיירון בפייסבוק. "לפעמים צריך להשתמש ביצירתיות כדי לחמוק החוצה".

קליק לעוד סרטונים מצחיקים

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...