פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קמפיין חדש וחריף נגד עישון מדגים מה קורה כשאתם לוקחים שאיפה

משרד הבריאות הבריטי (NHS) השיק אתמול קמפיין חדש ומזעזע במיוחד נגד סכנות העישון. הקמפיין החדש, הכולל סרטון מאוד לא קל לצפייה, מנסה להמחיש בדרך יצירתית, כמו מאות קמפיינים שניסו לעשות זאת לפניו, את ההשפעה של עישון סיגריה על הגוף של המעשנים.

אז מה בכל זאת מיוחד בסרטון העצמתי הזה? ובכן, בעיקר אופן הצגת הדברים. הסרטון מציג אדם המדליק סיגריה ולוקח ממנה את השאיפה הראשונה. באותו רגע, מוחשך המסך ואנו צופים אך ורק בלהבה האדומה בקצה הסיגריה, ובאיבריו הפנימיים של הבחור המעשן, תוך שהמצלמה עוקבת על תנועת העשן החל מהרגע שנכנס לפיו של המעשן, ועד הגעתו לעורקים, לריאות ומשם ללב ולמוחח.


הרעלים והחומרים המסוכנים בסיגריה נספגים בדם ונכנסים לסירקולצייה בגוף תוך שניות בודדות, מה שמגביר משמעותית את הסיכוי ללקות בשבץ מוחי. מטרת הקמפיין היא כמובן להמחיש למעשנים מה בדיוק קורה כשהם שואפים את עשן הסיגריה, תחת המסר "אם יכלתם לראות את הנזק, כבר הייתם מפסיקים לעשן".

כחלק מהקמפיין המעולה מציע משרד הבריאות הבריטי תכנית תמיכה חינמית למעשנים שמעוניינים להפסיק, תכנית הכוללת מפגשים פנים מול פנים עם מומחים, אפליקציית סמארטפון, ערכת הפסקת עישון ועוד אמצעי תמיכה שונים וחינמיים, יוזמה מבורכת שעשויה לעודד מעשנים להפסיק.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...