מצחיק: צילם את אמו הולכת ורוקדת מתוך שינה וחשף בפניה את הסרטון

אחת התופעות הכי מצחיקות, מסוכנות והזויות בקרב בני האדם היא תופעת ההליכה מתוך שינה (sleepwalking). כל מי שזכה בחייו לראות מישהו אחר הולך ומדבר מתוך שינה, מספר בד"כ על חוויה הזויה לחלוטין, בו ההולך מתוך שינה אינו מודע כלל למעשיו ועשוי לפעמים להרוס ולשבור דברים, או במקרים קיצוניים יותר, להתנהג באופן מסוכן ולפגוע באנשים אחרים.

בחור אמריקאי חביב בשם ניק פוטי, בסה"כ רצה להכין לעצמו כוס תה חם לעת ליל, אך כשהגיע למטבח ציפתה לו הפתעה. אמא שלו, לבושה בכותונת הלילה שלה, מסתובבת במטבח כשהיא הולכת מתוך שינה, ממלמלת שטויות ואף רוקדת. כמו כל בן טוב ואזרח למופת, הוציא פוטי את הסמארטפון שלו והחל לתעד את אמו ולשאול אותה שאלות. האם האומללה החלה מספרת לבנה על כך שהיא עצבנית היות ואינה מצליחה לפצח את הקוד שיפתח עבורה את כלוב העגבניות. כן כן. כלוב עגבניות. הבן המשועשע ניסה להבין היכן נמצא כלוב העגבניות המדובר, אך כמובן, לא קיבלת תשובה ברורה.

יום לאחר התקרית, חשף ניק את הסרטון בפני אמו ההמומה, שצפתה לראשונה בעצמה, בזמן שהיא הולכת מתוך שינה. כמובן, גם את הרגעים האינטימיים המשעשעים הללו הוא צילם בוידאו, כדי שכל העולם יוכל ליהנות ממבוכתה של אמו. בהחלט בן למופת. צפו בשני הסרטונים, הראשון מתעד את ההליכה מתוך שינה, והשני את תגובת האם המצחיקה. אגב, תמיד אפשר לפקפק באמינות הסרטון, אך מניסיון ומספורים על התופעה, הוא נראה דיי מציאותי.


 

לייק לפטריה בפייסבוק