הבחור הזה אירגן להורים שלו הפתעה מושלמת שכמעט גרמה להם להתקף לב

לרוב כשצעירים מטיילים בחו”ל ומוצאים קצת זמן פנוי לצלצל הביתה אל המשפחה, הם משתדלים להרגיע את ההורים שלא ידאגו יותר מדי. מרבית המטיילים פשוט מעדיפים להימנע מלדבר על הטראק המסוכן,  קפיצת הבאנג’י ומצנחי הרחיפה שהם מתכננים לעשות בהמשך הטיול שלהם בעיקר כדי לא לגרום לאמא ואבא התקף חרדה וגם כדי למנוע מההורים המודאגים לנסות ולשכנע אותם לוותר על התוכניות הללו.

אך כמו שתראו מיד, יש גם אנשים שבוחרים לנקוט בטקטיקה ההפוכה והכנה ולא מסתירים מההורים דבר, וזה בלשון המעטה. רוג’ר ראיין מאירלנד, שנמצא כרגע בטיול גדול ומלא חוויות באוסטרליה, צלצל אל הוריו לשיחת וידאו בסקייפ, אלא שמה שהם לא ידעו, זאת העובדה שהוא בדיוק נמצא על מטוס בדרך לצניחה חופשית. עד הרגע שרוג’ר קפץ ההורים ההמומים בכלל היו משוכנעים שהוא על אוטובוס. כמובן, הרגע בו הוא מזנק מהמטוס גרם להם למיני התקף לב משעשע, כשהכל מתועד במצלמה.


הסרטון נוצר כחלק מסדרת סרטוני רשת של רשת רשת ההוסטלים Hostelworld.com ומטרתו הייתה להראות שכאשר שוהים בהוסטלים פוגשים אנשים שלא הייתם נתקלים בהם לעולם, כאלה שיכולים להכניס פלפל לחוויית הטיול. הצוות של רשת ההוסטלים חיפש מטיילים מספיק משוגעים שיהיו מוכנים לעשות דבר כזה ולשמחתם הם פגשו ברוג’ר שזרם עם הרעיון.
מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק