פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שינויים בעור הפנים לפני ואחרי טיפול אקנה

טיפול באקנה הכרחי מאוד על מנת להחזיר את עור הפנים לקדמותו. אך כבר מעכשיו נספר לכם כי לא תמיד יהיה ניתן להחזיר את עור הפנים בדיוק למצב הראשוני שלו. בחלק מהמקרים הסימנים של האקנה נשארים על עור הפנים, סימנים שיהיו קיימים לאורך כל החיים. אך לא מעט אנשים רוצים לדעת מה קורה אחרי טיפול אקנה. כעת הגיע הזמן שתבינו מה הם השינויים בעור הפנים לפני ואחרי קבלת טיפול אקנה. מאוד יכול להיות כי מדובר על שינויים שלא תוכלו להתעלם מהם. שינויים שיגרמו לכם ללכת על האפשרות של טיפול מאסיבי על מנת להעלים את הפצעים לחלוטין.

Credit: Depositphotos

כמה זמן אמור להימשך הטיפול?

חשוב לדעת כי טיפול באקנה הוא טיפול ממושך, כזה שאמור לקחת זמן רב. יש כאלה שמספרים כי הטיפול הזה לוקח להם חודשים ארוכים עד להשגת המטרה. אי אפשר לחפש קיצורי דרך, ובטח שלא לבצע טיפולים לא מוכחים. אך אתם תמיד צריכים להסתכל קדימה אל עבר השגת המטרה הסופית. המטרה שלכם תהיה להביא את הפנים שלכם למצב שבו הן נקיות לגמרי מפצעים בכל סדרי הגודל.

מה קורה אחרי טיפול אקנה?

למען האמת מה שקורה אחרי טיפול אקנה הוא מאוד אינדיבידואלי. יש כאלה שיספרו משהו אחד, ואחרים ככל הנראה יספרו משהו אחר. יש כאלה שאומרים כי הפצעים נעלמו כמעט לחלוטין, אחרים אומרים כי נשארו ממש מעט פצעים ויש כאלה שאפילו לא רואים שינוי. כך שמאוד קשה לצאת בהצהרות שיהיו נכונות ורלוונטיות עבור כל הסובלים מאקנה. אך אתם כן יכולים לשאוף לכך שביום שאחרי הטיפול לא יהיה עליכם להתמודד עוד עם פצעי אקנה. אל תצפו כי מה שקרה לאחרים לאחר הטיפול בפצעים יהיה נכון גם לגביכם.

האם נשארות צלקות?

כל עוד תטפלו באקנה מוקדם ככל האפשר לא אמורות להישאר צלקות על עור הפנים. אך אם תזכרו לטפל באקנה בשלב מתקדם, עליכם לקחת בחשבון כי צלקות זוהי עובדה מוגמרת. הצלקות נשארות לרוב כאשר הפצעים הופכים להיות גדולים ומוגלתיים. זוהי אולי הסיבה שבגללה אתם צריכים לעשות חישוב מסלול מחדש. להבין כי הטיימינג שבו תטפלו בפצעים השונים הוא משמעותי מאוד להצלחת התהליך. אף אחד לא ירצה למצוא את עצמו סובל מפצעי אקנה טורדניים.

היכן מומלץ לטפל באקנה?

עוד לפני שאתם מדמיינים מה יקרה אחרי טיפול אקנה, אנו מציעים לכם להבין היכן לטפל. קיימים לא מעט מקומות שונים שבהם תוכלו לטפל בפצעים מהסוג הזה. ההמלצה שלנו אליכם היא לטפל בפצעים רק במקום שמציג קבלות מוכחות. כלומר מקום שמנוסה בטיפול בפצעי אקנה, וגם הצליח להעלים אותם. אל תבחרו לטפל בפצעים במקומות לא אמינים כי זה עלול לפעול לרעתכם לטווח הרחוק. הפצעים לא ייעלמו, והמצב עשוי להיות בעייתי מאוד מנקודת המבט האישית שלכם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...