משאית פוגעת בסייקטר בויי ומעיפה אותו 10 מטר באוויר

סרג' מרפי הוא בחור צעיר ודביל שאוהב לרכב על הסקייטבורד ולהעלות סרטונים עם הביצועים שלו ליוטיוב, עד לפני שבוע הוא העלה לערוץ שלו מספר סרטונים שלא גרפו יותר מדי צפיות, אך הסרטון הבא הספיק בתוך כשבוע מרגע העלאה שלו לטפס לכמעט חצי מיליון צפיות.

ברגע של שטות סרג' החליט במורד הכביש עליו הוא ביצע את התרגילים שלו,  להיכנס לצומת ולעבור אותה "על עיוור",  משום מקום הגיע משאית ושיגרה אותו באוויר, תוך כדי סלטה שלא היתה מביישת מתעמלת אולימפית… אין ספק שמדובר באחד המעשים הטיפשיים והמפחידים ביותר שראיתי מישהו עושה, אני שמח שהוא הועלה ליוטיוב כי זה יכול להעביר את המסר לדבילים אחרים שדברים מסוג זה יכולים להיות מאוד מסוכנים.

לא לשכוח קסדה זה חשוב, ואפילו מאוד !
למרבה ההפתעה סרג' הצליח לשרוד את הפגיעה המטורפת הזו, חברו שצילם את הסרטון העיד בתכנית הבוקר המצורפת מטה, כי הוא האמין באותו רגע שסרג' רכב וטס למקום שכולו טוב, לשמחת כולם המקום הזה היה הבית חולים הקרוב. לא ברור איך הוא לא שבר אפילו עצם אחת מהפגיעה הזו ונשאר בחתיכה אחת להתראיין בתכנית הבוקר של nbc,  אבל זה משאיר לפחות קצת טעם טוב בפה מהסרטון המזעזע הזה לדעת שהוא לא בזבז את החיים שלו על רגע שטות.


 

 

לייק לפטריה בפייסבוק