האפליקציה שתחלץ אתכם מדייט גרוע

אחד הדברים הכי מבאסים בעולם הדייטים, הוא הרגע הזה בתחילת הדייט בו אתה מגיע להבנה חד משמעית כי הפרטנרית מולך לא מעניינת אותך וככל הנראה שום דבר טוב לא הולך לצאת מהערב הזה, ואתה נאלץ להעביר לפחות שעה וחצי של שיממון מתוך נימוס אלמנטרי כתוצאה מחינוך לקוי שקיבלת מההורים.

לפני קצת יותר משבוע, עלתה לאויר התכנית החדשה של הוט “סינגלס”  בהנחייתם של עידו רוזנבלום ויעל פוליאקוב. התכנית מפגישה לדייטים הזויים במיוחד גברים ונשים מרחבי הארץ וכמובן מתעדת אותם ומשדרת את הקטעים בצירוף הגיגים והערות שוליים המופיעות על המסך, “דאבל דייט” הדור הבא אם תרצו.

כחלק מקידום התכנית החדשה והמשעשעת, השיקו בהוט אפליקציה מיוחדת בשם “מבריח הדייטים הגרועים” (פיתוח: Gorni digital), המציעה לכם דרך פשוטה לחמוק ולהימלט מדייט גרוע במיוחד. באמצעות האפליקציה תוכלו לקבל לנייד שלכם שיחות והודעות SMS מזוייפות ומלחיצות, שיגרמו לדייט שלכם לחשוב פעמיים לפני שהוא או היא נשארים עוד רגע אחד בסביבתכם. מה בתפריט? שיחה מהאקסית שמחפשת אותך כדי להודיע שהיא בהריון, שיחה נכנסת ממחבל, שיחה והודעה מאשתך המהממת, וכמובן הודעה מ’יואב קשירות’ שמחפש אותך לסשן סאדו מהיר.

האפליקציה ניתנת לתזמון כך שאם אתם חשים במצוקה ומעוניינים להיחלץ עליכם להיכנס לאפליקציה, להפעיל אותה ולהיעלם לשירותים. תוך חמש עשרה שניות האפליקציה תפעיל את השיחה המדומה ותבהיל את בן או בת הזוג.

ישנן לא מעט אפליקציות של שיחה מזוייפת במטרה לחמוק משיחות או סיטואציות משמימות, אבל האפליקציה הזו היא אחת היותר מצחיקות ומקוריות. לא בטוח שבזמן אמת היא באמת תחלץ אתכם מדייט גרוע, אבל היא נחמדה גם בשביל כמה דקות של צחוקים עם החבר’ה. האפליקציה זמינה להורדה בחינם למכשירי אנדרואיד או אייפון. צפו בסרטון ההדגמה המשעשע.


לייק לפטריה בפייסבוק