האודישן המרגש והמצמרר של המתמודד הזה הצליח לגרום לסיימון קאוול לבכות

רגע לפני סיומו של עוד יום אודישנים במסגרת צילומי הגרסה הבריטית של “אקס פקטור”, עלה לבמה ג’וש דניאלס, המתמודד האחרון לאותו היום, והעניק לשלישיית השופטים ולקהל את אחד מאותם רגעים מרגשים ובלתי נשכחים ששלב האודישנים בתכניות ריאליטי שירה מהסוג הזה יודע לספק לנו.

דניאלס, מכונאי רכב בן 21, בחר לבצע את השיר “Jelous” של הזמר הבריטי Labrinth וכמה רגעים לפני שהחל לשיר הסביר לשופטים את הבחירה שלו כשסיפר להם על הקשר העמוק שלו עם השיר השיר בעקבות מותו של חברו הטוב שנהרג לפני כשנתיים בתאונת דרכים כשהיו בסה”כ בני 18. המילים הנודעות של השיר, בשילוב הביצוע המהפנט ומלא העוצמה של ג’וש, לא השאיר עין אחת יבשה באולם, וגרם גם לסיימון קאוול, מי שנחשב לאחד השופטים הקשוחים ביותר בתעשיית הריאליטי, להישבר ולהזיל דמעות.

אם לא די ברגע הנדיר הזה בו קאוול נותן לרגשות שלו להשתלט עליו לעיני המצלמה, השופט הקשוח נראה היה מרוסק ולא הצליח להוציא מילה מהפה שלו. על פי הדיווחים צילומי האודישן הזה התרחשו מעט לאחר מות אמו של קאוול ולכן היה כל כך נסער ונרגש.

חברתו לשולחן השופטים שריל פרננדז, הייתה הראשונה לאסוף את עצמה, אך גם היא מצאה עצמה חנוקה מהדמעות תוך שהיא פונה לדניאלס ואומרת לו “אף אודישן עד כה לא כבש את ליבי בצורה הזאת” ואז קמה לחבק אותו. גם אחרי שהשופט השלישי ניק גרימשואו הביע דעתו על הביצוע, קאוול לא יכול היה לדבר והורה לשריל לעבור להצבעה, שם כמובן שכה דניאל לשלושה “כן” ועבר לשלב הבא. הנה הקטע המלא.

לייק לפטריה בפייסבוק