פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

המוצר הגאוני הזה ישים סוף לנחירות המטרידות של בני הזוג שלכם

העולם מתחלק לשני סוגי אנשים: כאלה שנוחרים, וכל השאר, אותם בני אנוש אומללים שצריכים להתמודד בכל לילה עם אימת הדציבלים הגבוהים שמייצרת מכונת הנחירות המשומנת ששוכבת לצדם במיטה. כל מי שחי תחת קורת גג אחת עם בן זוג/שותף/בן משפחה נוחר, יודע שמדובר בחוויה מאוד לא סימפטית שפוגעת באיכות החיים וגורמת לקולות המפוח של עובדי העירייה בשעות הבוקר המוקדמות להישמע כמו שיר ערס נעים ומלטף.

מוצר חדש בשם Silent Partner (שותף שקט), פיתוח ישראלי מבטיח, מתיימר לנסות לשים סוף לסבל של אותם חסרי ישע שכל פשעם היה לבחור בן או בת זוג עם תעלות אף בעייתיות, ולפתור את בעיית רעש הנחירות אחת ולתמיד. אז נכון, לאורך השנים צצו לא מעט מוצרים שניסו גם הם לענות על הבעיה, החל מאטמי אוזניים פשוטים ועד מכשירים חשמליים שיוצרים רטט בכרית, אבל עושה רושם שהשותף השקט, שמנסה לפתור את הבעיה מכיוון אחר לגמרי, עשוי להיות המוצלח מכולם.


אז איך זה עובד? במקום למנוע את הנחירות עצמן, משימה מאוד לא פשוטה, המכשיר הקטן שנצמד לאפו של הנוחר, יוצר מעין כיפת ברזל מונעת רעשים על ידי שחרור גלי קול הפוכים המתאימים את עצמם לאמפליטודה והתדר של גלי הקול שנוצרים עקב הנחירה, ולמעשה מבטלים את גלי הקול של הרעש. במילים יותר פשוטות, סוג של פלוס ומינוס שיוצרים סכום 0 של קול. המכשיר הוא גמיש ומתאים לכל סוגי הפנים, ונצמד לאף של הנוחר על ידי דבק רפואי רב פעמי, כך שניתן ללכת לישון בלי חשש שהוא ייפול בדרך.

כמובן, כדי לממן את עלויות הייצור הראשוניות, פתחו המפתחים פרויקט מימון באתר Indiegogo, בו ניתן כבר עכשיו להזמין את היחידות הראשונות של המוצר, כשהצפי לקבלתו הוא בעוד כשנה, מה שאומר שנותרו לכם רק עוד 12 חודשים של סבל לפני שתוכלו להיפרד מבעיית הנחירות לנצח. המחיר אגב, הוא קצת פחות מ-200 שקלים ליחידה (49 דולר) בהזמנה מוקדמת. נכון לכתיבת שורות אלו גייסו המפתחים כבר מעל 70 אחוז מהסכום הנדרש כשנותר עוד יותר מחודש לסיום הקמפיין. קליק כאן לביקור בעמוד הפרויקט.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...