גולשת ישראלית פונה בשיר מצחיק לגנב שהעלים לה את הטלפון

ממש כמו רבים אחרים שנאלצו לחוות את התענוג הזה לפניה, גם סיגי, חיילת משוחררת מבית שמש, התמלאה עצבים כשהיא גילתה שהטלפון שלה נגנב אתמול, במהלך נסיעה ברכת הקלה בירושלים. במקום לעשות את המעשה השכיח ולפרסם סטטוס פייסבוק זועם וחופר על האנשים הרעים בעולם הזה, סיגי החליטה לפעול בדרך יצירתית ומצחיקה במיוחד, באמצעות שיר מקורי ומצחיק במיוחד בשם “בלדה לגנב הפלאפון” בו היא פונה אל לבו של הגנב האלמוני בבקשה שיחזיר לה את המכשיר האבוד.

מצוידת ביוקליילה והמון חן והומור, מציעה סיגי לגנב מגוון הצעות מפתות לדברים שתהיה מוכנה לעשות עבורו אם רק יחזיר לה את הטלפון (תרגיעו, ממש לא מה שאתם חושבים), הצעות הכוללות השלמת בגרויות ואפילו מנוי לבריכה, עסקה משתלמת לכל הדעות.

הסרטון קורע הלב שפרסמה סיגי בפרופיל הפייסבוק שלה זכה לאלפי לייקים, תגובות ושיתופים מגולשים נלהבים אך למרות זאת, הטלפון שלה עדין מסתובב חופשי. “אף גנב עוד לא הזדהה” מספרת סיגי לאתר הפטריה ומוסיפה: “מלא אנשים הציעו לקנות לי פלאפון או להביא את הישן שלהם, שזה באמת מקסים מצידם, אבל אני לא רוצה לקחת כסף מאנשים…זה לא שאני חולה סופנית. סתם אין לי פלאפון כרגע”.

באשר לטלפון האבוד, ממש כמו סיגי, לא היינו בונים על לראות אותו שוב. בהנחה שהגנב צפה בסרטון, אנחנו משערים כי הוא יקום מחר בבוקר עם שיר חדש בלב ואפילו יזמזם את מילותיו, תוך שהוא בודק מיילים בטלפון החדש שלו.

לייק לפטריה בפייסבוק