צפו: הפרסומת החדשה של שולה זקן צוחקת לכולנו בפרצוף

לפני כשבוע סערה הרשת לאחר הפרסום על כך ששולה זקן, מי שהורשעה בצוותא עם אהוד אולמרט בעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים והשתחררה לא מזמן מהכלא לאחר 7 חודשי מאסר, תככב בפרסומת חדשה של רשת חנויות הרהיטים Urban.

כזכור, כחלק מעבירות השוחד שיוחסו לה בפרשת “הולילנד”, קיבלה זקן שלל מתנות מעד המדינה שמואל דכנר, ביניהם תכשיטים, כסף ורהיטים עבור ילדיה, מה שהוביל לבחירתה כפרזנטורית לפרסומת החדשה של רשת הרהיטים המוזלים, בניסיון פתטי להפוך את העניין לבדיחה.

לפני כשעה פורסמה לראשונה ביוטיוב הפרסומת המדוברת בכיכובה של זקן (יהושע TBWA), ובדיוק כפי שאתם מצפים ממנה, מדובר בפרסומת שצוחקת לכולנו בפרצוף ומוכיחה שלפעמים הפשע דווקא משתלם. הפרסומת מציגה את זקן בדירה מלאה ברהיטים חדשים כשהיא מסבירה למוביל ש”זו הפתעה לבן שלי”. הוא מאחל לה “תתחדשי” ורגע אחרי שעוזב את המקום מגיחים לדירה צמד שוטרים שמבקשים לדעת מאין המימון עבור הרהיטים.

למרות ההומור והקריצה לכאורה מאחורי הפרסומת, אין ספק שמדובר בעבירה בוטה על גבולות הטעם הטוב ובפרסומת מרתיחה, במיוחד לאור העובדה שזקן ודאי גרפה חופן נאה של שקלים עבור ההשתתפות בה, מעין פרס על העבירות שביצעה.

בעקבות הביקורת הציבורית הרבה והמוצדקת סביב ליהוקה של זקן לתפקיד, החליט מנכ”ל רשת urban, פיני גולדשטיין, כי הפרסומת תשודר בטלוויזיה פעם אחת בלבד, אלא שהפעם הזו תקרה הערב, בברייק הפרסומות הראשון במהלך גמר “האח הגדול VIP”, אחת התוכניות הנצפות ביותר בטלוויזיה, כך שסביר להניח שהחשיפה שלה תהיה גדולה, ואנחנו צפויים לגל ביקורות ותגובות נוסף כבר במהלך הערב.

לייק לפטריה בפייסבוק