פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

4 הדקות המופלאות של הסרטון הזה מתנקזות לסצנת סיום מבריקה ומפתיעה שאסור לכם להחמיץ

אנחנו חייבים להודות. במהלך הצפייה הראשונה שלנו בסרטון הזה, לא ממש הבנו לאן הוא בדיוק הולך, אבל ארבע הדקות הנפלאות של הסרט הקצר “מתנה” מתנקזות בסופו של דבר לסצנה אחת מפתיעה וקורעת לב, שתעשה לכם קוועץ’ ענקי בנשמה, ותגרום לכם להגיד תודה שנשארתם עד הסוף. כפי שאתם מבינים, הסרטון הזה הוא מסוג הסרטונים שכל מילה עליהם מיותרת ורק יכולה להרוס לכם את ההנאה ממנו, לכן, פשוט לחצו על Play, צפו בו ורק אחר כך המשיכו לקרוא.

הסרטון הנהדר הזה שיצרה חברת ההפקה Deadline pictures בבימויה של סופיה צמברי, מציג את מערכת היחסים בין ילדה ג’ינג’ית מתוקה לבין אחותה והוריה. לאט לאט, ככל שעוברות השניות, אנחנו מבינים שאותה ילדה היא הכבשה השחורה של המשפחה, ולמרות שמעניקה חום ואהבה לכולם, נתפסת לא מעט פעמים ברגעי שטות ובלאגן ומצליחה לעצבן את הוריה פעם אחר פעם. כאמור, סצנת הסיום חושפת את הפאנץ’ המפתיע של הסרטון, שהיא לגמרי לא מה שחשבתם.

אימוץ כלב הוא בהחלט מעשה מבורך, אך לצערנו, אנשים רבים שבוחרים לאמץ לעצמם כלב, לא תמיד מודעים למחויבות והאחריות האדירה שמגיעה ביחד עם הכלב ולא ממש מבינים את ההשקעה הנדרשת מהם ואת ההשלכות של יצור פרוותי, שובב ומלא חיים שמתגורר אתם באותו הבית. לכן, במקרים רבים ולמרות הכוונות הטובות, הסיפור הזה מסתיים עם טרגדיה של ממש, כאשר אותם בעלים נוטשים את הכלבים שלהם באכזריות מקוממת, במקרה הגרוע בכלבייה, במקרה הגרוע יותר, ברחוב.

הסרטון המרגש שנוצר עבור יצרנית התרופות הווטרינריות zoetis, קורא לאנשים לחשוב פעמיים לפני שהם מאמצים לעצמם כלב, ולעשות זאת תוך הפעלת שיקול דעת, באחריות ובחכמה, כדי לחסוך לכולנו את המראה העצוב של כלבים משוטטים שהטראומה הזאת היא צלקת לכל החיים עבורם, ולעתים גם מהווה גזר דין מוות. לילדים שלכם לא הייתם עושים את זה? אז למה לכלבים כן?

אם אתם מגדלים כלב וגם הלב שלכם התרסק בסצנת הסיום, אנחנו מזמינים אתכם לשתף את הסרטון. לנו לא נותר אלא לקוות שהכלב הזה יהיה האחרון שננטש על ידי בעליו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...