פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

החיילת הישראלית הזאת מציירת ציורים מהפנטים על היד שלה ברגעי השעמום בצבא

כל מי ששירת בצבא יודע שלא משנה עד כמה עמוס ומגוון התפקיד אותו אתם מבצעים, בתוך פרק הזמן הבלתי נגמר של השירות, בין שנתיים לשלוש שנים בהנחה שלא חתמתם קבע, ישנים המון רגעי שעמום ושעות ארוכות ללא מעש. הרגעים המתים הללו הם בדיוק הזמן להיזכר ולהתייחד קצת עם התחביבים הישנים שהבאנו אתנו מהבית: לנגן, לקרוא, לכתוב, או במקרה הזה, לצייר.

שני ניצן, חיילת בת 20 המשרתת כמש"קית חינוך בגדוד 601 של הנדסה קרבית, מצאה דרך נפלאה לנצל את הזמן הפנוי שלה. כשהיא לא עסוקה בהדרכה וארגון פעילויות עבור החיילים בבסיס, שולפת ניצן את העט השחור שלה, ועם המון כישרון, מציירת איורים מופלאים ומהפנטים על הזרוע השמאלית שלה.

שני ניצן והציורים

"אני מציירת מאז י"ב, אני חושבת. כלומר, כל החיים ציירתי, אבל רק בי"ב, כשהתחלתי ללמוד פיזיקה והבנתי שבמקום לפתור תרגילים אני יושבת בשיעורים ומציירת את המורה שלי, זה הפך להיות רציני", מספרת שני לאתר הפטריה. "אבל כשאין מחברת או סקטצ'בוק בסביבה, צריך דברים אחרים לצייר עליהם, ובכיס של המדים שלי יש תמיד פיילוט שחור, ויד שמאל שמשמשת כמשטח ציור מושלם" היא מוסיפה.

את האיורים המעולים ומלאי הפרטים על היד שלה, שני מצלמת, והתמונות כולן מתפרסמות בעמוד הפייסבוק שלה. כששאלנו אותה אם היא לא מתבאסת שאחרי כל ההשקעה הציורים נעלמים במקלחת, היא סיפקה תשובה מנצחת. "זה כל הכיף. אני מתרגשת ליום-יומיים ואז מציירת משהו חדש להתרגש ממנו".

שני ניצן תמונות 4

בעוד קצת פחות מ-7 חודשים עתידה להשתחרר מהצבא והשאיפה הקרובה שלה היא להפוך למקעקעת. בינתיים, מאז התיכון, היא מתפעלת עסק קטן במסגרתו היא מייצרת סקיצות לקעקועים וגם מוכרת את הציורים שלה. אספנו עבורכם 20 תמונות של ציורי היד הנפלאים של שני, ואתם כמובן מוזמנים לבקר בעמוד הפייסבוק שלה, לפרגן ולצפות בעבודות נוספות.

שני ניצן ציורים על היד 1

שני ניצן ציורים על היד 2

שני ניצן ציורים על היד 3

שני ניצן ציורים על היד 4

שני ניצן ציורים על היד 5

שני ניצן ציורים על היד 6

שני ניצן ציורים על היד 7

שני ניצן ציורים על היד 8

שני ניצן ציורים על היד 9

שני ניצן ציורים על היד 10

שני ניצן ציורים על היד 11

שני ניצן ציורים על היד 12

שני ניצן ציורים על היד 13

שני ניצן ציורים על היד 14

שני ניצן ציורים על היד 15

שני ניצן ציורים על היד 16

שני ניצן ציורים על היד 17

שני ניצן ציורים על היד 18

שני ניצן ציורים על היד 19

שני ניצן ציורים על היד 20

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...