פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סוגים שונים של שמפו שכדאי להכיר

שמפו משמש אותנו על בסיס יומיומי (או לפחות קרוב לכך) והינו בעל תפקיד חשוב ומשמעותי בשמירה על ניקיון השיער. יחד עם זאת, בכדי ליהנות מכל התועלות של השמפו, קיימת חשיבות גבוהה לבחור אותו בתבונה ובכדי לסייע לכם בבחירה, להלן מספר סוגי שמפו שכדאי להכיר:

Credit: Pexels

שמפו ללא מלחים

מה שמייחד את השמפו ללא מלחים זאת העובדה שהוא מכיל בתוכו תמציות שמנים איכותיות בריכוזים גבוהים במיוחד. שמפו ללא מלחים נחשב לאיכותי יותר, אך כחלק מכך, הוא גם יקר יותר, מכיוון שתהליכי הייצור שלו הינם יותר מורכבים והחומרים אותם הוא מכיל הינם איכותיים יותר.

שמפו סילבר

שמפו סילבר מתאים לבעלי שיער בלונדיני, שיבה או פלטין. מה שמייחד את השמפו הזה, זאת העובדה שאותו שמפו סילבר מכיל פיגמנט של צבע כחול, אפור או סגול – מה שמאפשר לאותו השמפו לנטרל את הגוונים הצהבהבים, אשר משתלטים על השיער ועלולים לפגוע בנראות שלו. כל מי שתר אחר שמפו סילבר עתיד לגלות אפשרויות רבות, חשוב לבחור בשמפו איכותי מבית מותג מוביל בתחום.

שמפו נגד נשירת שיער

מי שמחפש שמפו נגד נשירת שיער, עתיד לגלות מגוון רחב של מוצרי שמפו, אשר נושאים הבטחה לגבי יעילות כנגד נשירת שיער. יחד עם זאת, לא כל ההבטחות יכולות להתקיים ולכן, קיימת חשיבות גבוהה לשים דגש על הרכיבים של השמפו, על מנת להבטיח את היעילות של השמפו.

בין הרכיבים אשר נחשבים כבעלי יכולות כנגד נשירת שיער ניתן לציין את הבאים: קטוקונוזול, דקל ננסי, שמן זרעי דלעת וביוטין. בכל מקרה, לפני בחירת השמפו המתאים, כדאי לערוך מחקר קצר, אשר בכוחו להבטיח את היעילות של השמפו.

שמפו נגד קשקשים

גם מי שיתחיל בחיפושים אחר שמפו נגד קשקשים, עתיד לגלות מגוון רחב של אפשרויות. בהליך בחירת שמפו נגד קשקשים, ההמלצה היא לשים דגש על הנושא של רכיבי השמפו – כאשר, יש רכיבים אשר ידועים כיעילים כנגד קשקשים. כאן חשוב להגיש שלא כל שמפו אשר ממותג ככזה אשר יעיל כנגד קשקשים אכן נחשב לבעל יעילות גבוהה עבור המטרה. לדוגמא, ישנו חומר בשם OCTOPIROX שהינו אנטי פטרייתי ומיועד באופן פרטני לטיפול בפטריית מלסיה. לכן, אם השמפו מכיל את החומר הזה, מה שיכול להעיד על היעילות שלו.

טיפים לבחירת השמפו המתאים

רגע לפני בחירת השמפו המתאים, להלן מספר טיפים אשר יסייעו לכם בבחירת השמפו המתאים ובחפיפה נכונה:

  • כדאי להפריד את השמפו מהמרכך ולהשתמש ב-2 מוצרים נפרדים – מרכך בנפרד ושמפו בנפרד – כמובן, שכדאי לבחור בתבונה הן את השמפו והן את המרכך ולוודא שמדובר במוצרים איכותיים המותאמים לסוג השיער של המשתמש ולמצבו.
  • לא משנה באיזה שמפו בחרת ההמלצה היא לא לחפוף באופן רציף יותר מפעמיים – הקרקפת מייצרת שומן טבעי וריבוי של חפיפות, עלול לפגוע בהליך הייצור של אותו השומן.
  • ישנה גישה על פיה אסור לחפוף כל יום. מדובר בדבר לא מדויק, מכיוון שעבור בעלי שיער שומני, ההמלצה היא דווקא כן לחפוף בכל יום. לעומת זאת, עבור בעלי שיער יבש ההמלצה היא לחפוף כ-3 פעמים בשבוע.
  • בכדי לשטוף את השיער מהשמפו בצורה האופטימאלית, ההמלצה היא לבצע את הפעולה בתנועת חליבה כדאי להימנע משפשוף השיער.

בחירה מושכלת ונבונה של השמפו ודגש, על שימוש נכון בשמפו, יאפשרו לשמור על ניקיונו ועל חיוניותו של השיער לאורך זמן – ולכן, שווה להשקיע בבחירה ובמידה ונמצא השמפו המתאים, כל מה שצריך לעשות בשלב הבא, זה פשוט להישאר לקוחות נאמנים של אותו השמפו.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...