פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הזוג הישראלי הזה יצר את אחד מסרטוני "סייב דה דייט" הכי מקוריים ומרגשים שראינו

אחד הטרנדים הכי לוהטים בעולם המתחתנים בשנים האחרונות הוא צילום של תמונה או סרטון "Save The Date", המבשרים לחברים למשפחה ולעולם כולו על העובדה שהזוג המאושר הצליח סוף סוף לקבל את ההחלטה המשמעותית הראשונה שלו יחד ולקבוע תאריך לחתונה, אותו כולנו אמורים לסמן ביומנים שלנו ולעצור את נשמתנו עד אז.

בעוד מרבית הזוגות סוגרים את הפינה עם תמונה שמאלצית הכוללת שלט עליו נכתב התאריך או סרטון סטופ מושן קצרצר ושחוק, טל זגורי, עורך תוכן באתר onlife, והצלמת שי ברנשטיין, זוג ישראלים בני 29 שהתארסו באוגוסט האחרון, החליטו להפגין מעט יותר מקוריות ויצירתיות ולאחר שסגרו תאריך לחתונה יצרו יחד סרטון קסום ומלא נוסטלגיה, שיצליח לגעת בכם למרות שאתם לא מכירים אותם.


הסרטון של טל ושי, שהעבודה עליו ארכה כחודשיים, מורכב מהמון קטעי ארכיון ישנים של השניים, החל מתקופת הילדות ועד היום, שקובצו יחד ויוצרים מארג נוסטלגי מרגש של רגעי משפחה, חברים וזוגיות, כשברקע קריין שקולו מזכיר את זה של מורגן פרימן, מסביר מהי בעצם המשמעות של "לשמור את התאריך".

"שנינו מתעדים די היסטרים, הכל וכל הזמן, ומצד שני אנחנו נזהרים מדביקות יתר וצ׳יזיות" מספר טל לאתר הפטריה. "לפני חודשיים פתאום היה לי חזון לסרט סייב דה דייט שגם יהיה אנחנו וגם יהיה ההפך המוחלט, משהו אפי שנראה כאילו הוא נלקח מאיזה טריילר היסטרי. מפה לשם התגלגלנו באוקיינוסים של סרטי וידאו, כמעט 60 שנה של תיעוד מוחלט ואובססיבי של שני אנשים, כאשר תוך כדי תנועה גילינו גם שההורים שלנו היו מתעדים לא פחות כפייתיים. מדובר בטלטלה אמיתית, כולם נכנסו לאטרף של חיפושים ומציאת חומרים".

שי וטל סרטון חתונה 2

הסרטון אותו פרסם טל אתמול בפרופיל הפייסבוק שלו, גרף כמה מאות לייקים ובעיקר המון תגובות מפרגנות ונלהבות מצד הגולשים, שגרמו גם לטל ושי להתרגש מאוד.

"התגובות של האנשים, במציאות, בטלפון, בפייסבוק. זה באמת מחמם את הלב" מספר טל על הרגעים שלאחר פרסום הסרטון. "פייסבוק הפך להיות קרקע לשנאה, קללות ונאצות וזה פשוט שובר את הלב, ואם שמים את הציניות בצד, זה פשוט ממיס לראות אנשים מגיבים בחיוך ואהבה ומצליחים להחזיר את הפייסבוק למה שהוא במקור – רשת חברתית של מאות ואלפי אנשים שנפגשים בנקודת זמן אחת ומתרגשים מאותו דבר".

שי וטל סרטון חתונה 4

קליק כאן לפוסט המקורי בפרופיל הפייסבוק של טל זגורי. 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...