פתרונות ההצללה שיתאימו למגוון מקומות

רבים מאיתנו מחפשים, בעיקר בקיץ פתרונות הצללה איכותיים שיתאימו כהצללה במקומות שונים בניהם המרפסת או גינת הבית. אחד הפתרונות המצוינים הוא שמשיה המאפשרת הצללה מאוד מדויקת על האזור שאנו רוצים בו צל. יש מגוון מקומות שבהם ניתן לייצר הצללה ובמאמר זה אנו נפרט על מקומות אלו.

Credit: Pixabay

שמשיות לים

שמשיה איכותית לים היא למעשה שמשיה המאפשרת לכם קיפול נוח שלה ונשיאה פשוטה אל הרכב ומהרכב. כמו כן, מדובר על שמשיה שניתנת לפתיחה קלה ומהירה. רוב האנשים מכירים את השמשיות הפשוטות של פעם, כיום ניתן לרכוש שמשיות חזקות במיוחד שנשארות לאורך זמן ויוצרות צל באופן מעולה.

שמשיות המיועדות לגגות הבתים

אנשים שגרים בפנטהאוזים או בבתים פרטיים שיש בהם גג, זקוקים לפתרון הצללה שהוא לא פרגולה מהסיבה שעל הצבת פרגולה בחלק מהערים משלמים תוספת בארנונה. הצבת שמשיות לגג זה פתרון פריק מעולה שלא מצריך תשלום קבוע נוסף לעירייה. כמו כן, ניתן לרכוש כיום שמשיות גדולות שייצרו צל באזור נרחב בגג.

שמשיות המיועדות למרפסות

ברוב הבתים שנבנים כיום אנו נראה מרפסות. כאשר המרפסת היא מרפסת סוכה, אין לה גג שיוצר צל ואנו למעשה נרצה למצוא פתרון הצללה פריק שיאפשר לנו לבנות סוכה בעת הצורך. שמשיה למרפסת היא פתרון מצוין במקרה זה.

שמשיות לעסקים

עסקים רבים זקוקים לפתרונות הצללה עבור כל אותם אזורים חיצוניים של המסעדה או העסק. מכיוון שרוב העסקים שוכרים את המקום שבו העסק נמצא, הם זקוקים לפתרון הצללה פריק שיעבור איתם ממקום למקום. שמשיות לעסקים זה בדיוק הפתרון הפריק הטוב ביותר. בתי קפה לדוגמא, זקוקים להצבת שמשיות לבתי קפה בפינת העישון שבה יש שולחנות המאפשרים ישיבה בחוץ. גם במסעדות יש אזורים כאלו ולכן שמשיות למסעדות יכולות לשמש גם אותם בצורה טובה מאוד. בעלי עסקים שונים שמחפשים פתרון יעיל, זול, חזק, איכותי ומעוצב, החלט ימצאו אותו בשמשיות אלו.

שמשיות עבור הגינה

מי שגר כיום בבית פרטי, ודאי מעוניין להנות מהגינה שיש לו בבית. ברור שלשבת במקום שבו השמש קופחת זה לא בדיוק הדבר הנעים ביותר בזמן הקיץ, אך אם יש לכם שמשיות לגינה , בהחלט תוכלו לבלות בחצר זמן רב ובנעימים. לסיכום, יש המון סוגים של שמשיות כיום וניתן להתאים אותם למקומות רבים. השמשיות יהיו טובות עבור הים, קמפינג, גינה, מרפסת או כל עסק שיש לו מקום בחוץ שאנשים צריכים לשהות בו.

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק