פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שאיבות ביוב בעזרת ביובית לריקון בורות ולפתיחת סתימות

תקלות ובעיות במערכת הביוב מלוות לרוב באי נעימות רבה. כל עוד מערכת הביוב מתפקדת כראוי, אנו נהנים ממערכת יעילה המבטיחה תנאי היגיינה גבוהים. אולם, כאשר נוצרת בעיה במערכת הביוב, הרי שהיא משפיעה על שגרת חיינו והביוב עלול לעלות על גדותיו לגרום למפגעים דוגמת ריח רע, זיהום ומגוון סכנות סביבתיות ובריאותיות. במקרים של סתימה והצפת ביוב, חשוב לפנות לקבל שירותי ביובית מקצועיים הכוללים שאיבות ביוב וזאת על מנת לפתור באופן מקצועי את התקלה ולטפל במקור הבעיה לשם קבלת תוצאות איכותיות לאורך זמן.

מקור תמונה: המרכז לשירותי ביובית ושאיבות ביוב ע.א.

ריקון בורות ספיגה

מערכת הביוב במדינת ישראל מספקת שירות ומענה לכחצי מיליארד קוב נוזלי ביוב. רובם של הישובים בישראל מחוברים למערכת ביוב מרכזית ומודרנית אשר תפקידה להעביר את השפכים מהבית אל מכוני טיהור שופכין ואתרי פסולת מורשים. בחלק מן המקומות, מי הביוב מוזרמים ונאגרים בבורות ספיגה וכאשר אלה מתמלאים, הרי שקיימת סכנה של הצפה והיווצרות של מפגע תברואתי חמור. לשם כך, ניתן לעשות שימוש במשאית ביובית המספקת שירותי ביובית ושאיבות ביוב, ובאמצעות הכלים המתאימים, ניתן לשאוב את מי השופכין בבורות הספיגה ולרוקנם במקומות המיועדים לכך. הביובית הינה משאית הכוללת משאבה בעלת עוצמה רבה וכן צינורות ייעודיים המתאימים לשאיבה. את הצינור מחדירים לבור הספיגה ובאמצעות הפעלת המשאבה, ניתן לשאוב את תכולת הבור אל מכלי אגירה המותקנים על גבי המשאית. בישובים ובמקומות בהם מותקנים בורות ספיגה, ישנה חשיבות רבה לקבלת שירותי ביובית אחת לפרק זמן מסוים וזאת על מנת להבטיח שמירה על הסביבה ועל איכות חיינו.

פתיחת סתימות, שאיבה ושטיפה של צנרת הביוב

סתימה במערכת הביוב הביתית גורמת לאי נחות רבה, בחלק גדול מהמקרים ניתן לפתור את הבעיה באמצעות שימוש בפומפה או ספירלה, אולם במדיה ומדובר בסתימה בצנרת המרכזית והציבורית, הרי שהמענה היעיל ביותר הינו באמצעות שירותי ביובית ושאיבות ביוב. פעולת השאיבה כוללת הנחת צינור בתחילתו של קו המים והזרמה של מים בלחץ גבוה אשר מפוררים ופותחים את הסתימה. את החומרים המוצקים הגורמים לסתימה ניתן לשאוב ביחד עם מי השופכין ובכך לשחרר את הסתימה. סתימות במערכת הביוב עשויות להיגרם מסיבות שונות כגון חדירה של חומרים בלתי מתכלים לצנרת, הימצאות של חומרי בנייה דוגמת בטון או חדירה של שורשי עצים. שירותי ביובית כוללים ביצוע שתי פעולות במקביל, הראשונה היא שאיבת מי השופכין ופיחת הסתימה והשנייה היא ניקוי ושטיפה יסודיים של הצנרת.

שאיבות ביוב ושירותי ביובית כוללים הזרמה של מים בלחץ גבוה ושאיבת תכולת הצנרת אל מכלי אגירה מתאימים. לאחר שהסתימה שוחררה, הרי שמתבצעת שטיפה יסודית של הצנרת משאריות פסולת את דבקו בדפנות הצנרת וגרמו להצרה של מעבר המים.

זקוקים לשירותי ביובית במרכז הארץ? נשמח לעמוד לשירותכם – המרכז לביובית ושאיבות ביוב בטלפון: 072-3922-933

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...