פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

להיות ראשונים בעולם המשפט בעזרת קידום אתרים לעורכי דין

ישנה אמרה אמריקאית שאומרת – שכל אדם צריך שיהיה לו עורך דין גם אם הוא בן אדם נורמטיבי שלא עשה כלום. ואנחנו אומרים שכל אתר אינטרנט חייב קידום אתרים מקצועי כי אחרת אין יתרון בכך שיש לכם אתר אינטרנט אם הוא לא מקודם. ואם זה נכון לכל בעל עסק שיש לו אתר אז ברור שעורכי דין שנמצאים בתחום תחרותי מאוד חייבים חברה מקצועית שתקדם את האתר שלהם בצורה מקצועית.

Credit: Freepik

מה זה בכלל קידום אתרים?

קידום אתרים זהו מארג של פעולות מקצועיות שעשים אנשי מקצוע בתחום קידום האתרים על מנת לגרום לאתר שלכם להופיע ראשון בתוצאות החיפוש בגוגל. אפשר לומר שישנם 2 שיטות עיקריות לקידום אתרים באינטרנט. הדרך הראשונה היא ‘אורגנית’ (טבעית) שבה משתמשים במאמרים, קישורים ובעוד כמה כלים חינמיים. הדרך השנייה היא ‘קידום ממומן‘ הווי אומר שצריך לשלם סכום כסף מסוים למנוע חיפוש שבחרנו על מנת שהוא יציג את האתר שלכם בתוצאות הראשונות.

קידום אורגני

בפסקה הקודמת ציינו שתי דרכים שדרכם ניתן לשווק את האתר שלכם בכל מנוע חיפוש כלשהוא. אך השאלה המתבקשת היא – איזו דרך עדיפה ‘קידום ממומן’ או ‘קידום אורגני’? בקצרה ניתן לומר ששתי הדרכים טובות אבל שונות מאוד זו מזו, וזה מאוד תלוי מה אופי הפעילות שלכם.

נסביר קודם את היתרונות של השיטה האורגנית. בשיטה האורגנית אנחנו בעצם משתפים פעולה עם גוגל (במידה ובחרנו בגוגל כמנוע חיפוש) ועוזרים לה לתת מידע ללקוחות שלהם (הצרכנים) שמחפשים מידע ברשת. איך עושים את זה באופן פרקטי? מעלים מאמרים עם תוכן רלוונטי שיכולים לתת מידע למי שמחפש במנוע חיפוש, גוגל מציגה את המאמר הזה כמידע אמין וכך אתם שותפים של גוגל בחלוקת המידע למשתמשי האינטרנט. המאמרים יכולים לכלול מאמר על “הכול על תביעת נזיקים”, או מאמר על “X שלבים שחייבים לעשות כדי לתבוע חברת ביטוח” או “איך מתגרשים בלי לריב” וכן הלאה.

קידום ממומן

קידום ממומן כשמו כן הוא, פעולה שתקדם את האתר שלכם לראש תוצאות החיפוש אך תעלה לכם כסף. כמה כסף? תלוי כמה תרצו להשקיע. היתרון של קידום ממון הוא שבדרך כלל הוא טוב לטווח קצר כאשר יש איזה פרויקט מהיר שרוצים לקדם. אם המטרה היא קידום לטווח ארוך עדיף לשקול את הקידום האורגני.

למה עורכי דין חייבים קידום אתרים?

ישנם הרבה מאוד עורכי דין בארץ ועל מנת שעורך ידין יבלוט עליו להיות הכי טוב במה שהוא עושה. וכן, מדובר גם על התוכן של האתר שלו. אתר באינטרנט שבנוי טוב הוא אתר שיש בו את כל המידע הרלוונטי שהעורך דין יודע להציע, מעבר לקידום האתר בתוצאות החיפוש של גוגל. ניתן להגיד שמשרד עורכי דין שמכבד את עצמו יש לו את המאמרים הכי טובים שמתארים את התחומים שהוא עוסק בהם. לדוגמא: משפחה, נזיקין, ביטוחים, חוזים ועוד. לקוח שנכנס לגוגל ומחפש למשל את המילים “עורך דין תביעות” גוגל יביא את התוצאות הכי טובות שנובעות ממאמרים מקצועיים. וככל הנראה הלקוח יבחר במי שמופיע במקומות הראשונים. והנה לכם עוד לקוח שהצטרף.

לסיכום: עורך דין שמתנהל בצורה נכונה ומכבד את עצמו זקוק לאתר אינטרנט ייצוגי.  קידום עורכי דין במנועי חיפוש זהו חלק חשוב מיצירת פעילות סביב האתר מתוך מטרה להביא לקוחות חדשים. הבחירה איך לקדם את האתר “אורגני או “ממומן” תלויה באופי הפעילות הנדרשת, ובכל מקרה כדאי מאוד להתייעץ עם מומחים בתחום.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...