פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אתר מלחיץ מחשב עבורכם כמה מפגשים עוד נותרו לכם עם ההורים עד שילכו מהעולם

אז כמה פעמים בשנה האחרונה יצא לכם לראות את ההורים שלכם? אם אתם בשנות העשרים המאוחרות של החיים שלכם, סבירות גבוהה שאתם כבר לא גרים בבית של ההורים. ואם אתם לא גרים בבית של ההורים, סבירות לא רעה בכלל שאתם פוגשים אותם מעט מאוד באמצע השבוע עם אופציה סבירה לארוחת שישי פעם בכמה זמן.

אין מה לעשות. החיים מלחיצים ותמיד יש לנו משהו טוב יותר לעשות, אבל אסור לשכוח ולו לרגע אחד, שיום אחד, ההורים שלנו כבר לא יהיו כאן, ואז אנחנו נצטער על כל המפגשים המפוספסים ועל שלא הקדשנו להם מספיק תשומת לב ואהבה לאורך השנים.

אתר חדש שיזמו והקימו ארבעה צעירים בריטים, מחשב עבור הגולשים על פי נתונים כמו המדינה בה אתם גרים, תוחלת החיים והגיל של ההורים שלכם, כמה פעמים בדיוק נותרו לכם לפגוש את ההורים שלכם עד שאלה ילכו לעולמם בשיבה טובה, בעזרת השם.

מחשבון פגישות עם ההורים 2

מצד אחד מדובר במחשבה דיי מטרידה ומחרידה, בטח אם אתם קשורים להורים שלכם ואוהבים אותם. אף אחד לא רוצה לחשוב על היום בו ההורים שלו לא יהיו עוד, והמחשבון הזה מעורר לא מעט מחשבות מורבידיות. מצד שני, המטרה היא אכן לגרום לגולשים לחשוב להבין שתמיד יש מקום לעוד ביקור או עוד שיחת טלפון עם ההורים, לפני שיהיה מאוחר מידי, כך שאפשר לומר בהחלטיות רבה כי מדובר ביוזמה מבורכת.

התוצאה שאני קיבלתי עלתה על אלף מפגשים, כך שאני לא מודאג, ויכול רק לומר לכם שאם אתם מבקרים על בסיס קבוע את ההורים שלכם לפחות פעם בשבוע, מצבכם טוב מאוד.

קליק כאן למיניסייט.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...