פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קריירה שנייה

יש הרבה מסלולים שבהם ניתן לבחור כדי להתחיל קריירה חדשה בגילאים לכאורה מאוחרים. החל מהסבה להוראה, דרך פתיחת עסק ועד ניהול – הנה כמה הצעות

רבים מרגישים בשלב כלשהו בחיים שהם נשחקים במקום העבודה הנוכחי ושעליהם לעשות שינוי. במקרים כאלה אפשר לבחור בין שורה ארוכה של אופציות, אך צריך להכיר את המאפיינים שלהן. הנה למשל כמה דרכים טובות להתחיל קריירה חדשה בלי קשר לגיל ובהתאם לתכונות האופי וסוג הכישרון שיש לכם:

קריירה שניה
קרדיט: pexels.com

הסבה להוראה

האפשרות של הסבת אקדמאים להוראה היא דרך מעולה להתחיל קריירה שנייה בכל גיל. זה מקצוע ששואב מוטיבציה מתוך תחושת שליחות כנה, הוא מאפשר עבודה עם הדור הצעיר ויש בו גם תנאים מעולים מבחינת שכר וימי חופשה. יכול להיות שייקח קצת זמן עד שתתרגלו למערכת החינוך, אך בסופו של דבר תקבלו קביעות ותוכלו להתחיל קריירה חדשה ושונה לגמרי מכל מה שהכרתם בעבר.

אימון אישי

קואוצ'ינג, או בעברית "אימון אישי", הוא תחום שבו ניתן להפוך אינטליגנציה רגשית למקור הכנסה. אתם יכולים לבחור האם לעבור קורס הכשרה ייעודי, או להשתמש בניסיון החיים שצברתם ולהמשיך לפתח את הידע על בסיס מאמרים, ספרים, מחקרים, סדרות, סרטים ועוד. אימון אישי יאפשר לכם לעזור לאנשים אחרים והוא יקרב אתכם למקצוע עם תחושת סיפוק אדירה.

כושר וסגנון חיים

תחום הכושר מושך אליו המון גברים ונשים שמאמצים סגנון חיים בריא ומעוניינים להעביר את התורה הלאה לאנשים חדשים. אתם יכולים להשתלב בתחום הכושר כשכירים בחדרי כושר, או להציע אימונים גופניים לשכנים, מכרים וידידים. נסו להיעזר ברשתות החברתיות על מנת לפרסם את השירותים שלכם ואל תתביישו לצאת לעולם הגדול. זהו בזמן את הביקוש לכושר ושמירה על איכות חיים והשתלבו בתחום על מנת להפיק ממנו ערך מוסף.

פתיחת עסק קטן

עסק קטן יכול להניב תשואה גבוהה ויציבה לאורך זמן. את העסק מתאפשר לכם לפתוח בכל תחום שאתם מתחברים אליו, החל מקונדיטוריה ועד מלאכת יד. הסוד הוא למצוא תחום עיסוק שמעניין, מאתגר ומספק אתכם ושבו יש לכם ערך מוסף מול הרשתות הגדולות. כמו כן, בהמשך הדרך אולי תוכלו להציע את משלח ידכם באתרי אינטרנט כדי למכור מוצרים ושירותים בסחר בינלאומי ולכל רחבי העולם.

תפקידי ניהול

אנשים שרוצים להמשיך להיות שכירים אבל נמאס להם לקבל הוראות מלמעלה יכולים לנסות את מזלם בתפקידי ניהול. כמובן שהשאיפה של כולם היא להתקדם לעמדות בכירות וזה לא תמיד אפשרי, אך ניתן למצוא קיצורי דרך באמצעות מעבר בין תחומים. אם למשל צברתם מספיק ניסיון בתחום מסוים, שווה לבדוק האם ניתן ליישם אותו בתפקידי ניהול בתחומים מקבילים. זה גם יפתח בפניכם עולם חדש של אפשרויות וגם יעזור לכם להתקדם בסולם הדרגות.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...