מעולה: טיזר לסדרה “התחנה – משטרת שדרות”

סדרת הטלוויזיה “התחנה – משטרת שדרות” אמנם עדין לא צולמה ולא סביר להניח שתראו אותה בקרוב בפריים טיים של אחד הערוצים המסחריים, אבל לפחות על פי הפרומו המשובח והקורע הבא, זה פשוט פשע אם מישהו לא ירים את הכפפה וידאג שזה יקרה בעתיד הקרוב.

מדובר בפרומו לסדרת משטרה קצת שונה, שכתבו במשך שנתיים שני סטודנטים לטלוויזיה במכללת ספיר, לירן אהרוני ויואב סגל. שוב, אם לשפוט על פי הפרומו, מדובר בסדרה שמאוד מזכירה בקונספט שלה את רינו 911 המעולה, המתעדת את שגרת היום-יום ההזויה של השוטרים ההזויים של משטרת רינו – עיירה קטנה בארצות הברית, אך עם התאמות ישראליות מתבקשות, המתכתבות גם עם הסטיגמות והמאפיינים שדבקו בשוטרי משטרת ישראל במהלך השנים.


לירן אהרוני מסביר: “במשך השנתיים האחרונות כתבנו סדרת טלוויזיה שלדעתנו חייבת להיות על המסכים. איך זה הגיוני שדמות השוטר האצילי והמוסרי חורשת את המסכים בפריים טיים ערוץ 2 ו10 כשבתכלס בתכלס, איפה תמצא היום שוטר אצילי ומוסרי? ואיפה אפשר למצוא מקום טוב יותר לראות מה באמת שוטרים עושים אם לא בעיר שדרות בירת הפריפריות?”

“התחנה משטרת שדרות” נוצרה כחלק מתחרות “דקה דרום”, תחרות פיילוטים טלויזיוניים של מכללת ספיר ופסטיבל קולנוע דרום. הפרק הראשון בסדרה יצולם בקרוב באוקטובר הקרוב במסגרת פרוייקט הגמר של השניים. אנחנו כבר לא יכולים לחכות.

קרדיטים:  

בימאים: לירן אהרוני ויואב סגל | הפקה: ניצן פרבשטיין ושיר כהן | שחקנים: בתאל משיאן אבי טאנג’י מאיר תמם

לייק לפטריה בפייסבוק