15 עובדות מצחיקות שכנראה לא ידעתם על בעלי חיים

מתוך הנחה שאתם לא עוסקים בזאולוגיה ושלא עבדתם אף פעם בספארי ברמת גן, סביר להניח שיש המון עובדות מסקרנות שאתם לא יודעים על ממלכת בעלי החיים. אז נכון, כולנו יודעים עובדות אלמנטריות כמו העובדה שפרות מייצרות חלב, לג’ירפות יש צוואר ארוך, בואש משחרר מהגוף שלו נוזל מצחין כשהוא חש בסכנה ושאר פרטי מידע טריוויאליים, אבל האם ידעתם שהריון של כרישה נמשך 4 שנים? ושצפרדעים מסוגלות “לעצום” את האוזניים מתי שהן חפצות בכך?

הבלוג הנהדר “עובדות עצובות על חיות” מציג אינסוף עובדות מעניינות שכנראה לא ידעתם על שלל בעלי החיים המקיפים אותנו, ועושה זאת באמצעות קריקטורות נהדרות המלוות בהערות מצחיקות הנוגעות לאותם פרטי מידע. אספנו עבורכם 15 עובדות נבחרות מתוך הבלוג ואתם כמובן מוזמנים לבקר בו וללמוד עוד המון עובדות חשובות יותר או פחות אותן תוכלו לשלוף בארוחות משפחתיות ומפגשים חברתיים כדי להרשים את הסובבים אתכם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק