שי חי מהאח הגדול אומר את האמת בפרצוף בסדרת תמונות מצחיקה

אם גם אתם נמנים על הצופים האדוקים של התכנית, אתם ודאי יודעים כי בכל עונה של “האח הגדול” חייבת להיות לפחות דמות אחת שמצליחה לעצבן את שאר הדיירים ולעורר פרובוקציות שמעלות את הבית בלהבות פעם אחר פעם. 10 ימים בלבד חלפו מאז נפתחה העונה השביעית, ועושה רושם שהדייר שי חי כבר מיתג את עצמו כאחד כזה, ואם תתנו לו עוד כמה שבועות, הוא כנראה יבסס את מעמדו כדייר הכי פסיכופט בתולדות התכנית.

בתוך שבוע וחצי הספיק שי חי להסתכסך עם לפחות מחצית מיושבי הבית ולהיות אחראי ל-90 אחוז מכמות הדמעות שנשפכה בו עד עכשיו, כשבין רשימת הקרבנות שלו נמצאים עומר , דודו, מייקי, פלורי, עמרי וקסניה וזה רק כי עדין לא היה לו מספיק זמן לפרק לגורמים גם את הדיירים האחרים. בשלב הזה של התכנית, ודאי הספקתם לגבש דעה כלשהי על שי חי, אך לא משנה אם אתם נמנים על אוהביו או על שונאיו, חייבים להודות שהוא הדבר הכי מעניין שקרה לעונה הזאת עד כה, וכעת, מסתבר שהוא הולך להפוך גם את פיד הפייסבוק שלכם למקום טוב יותר.

דני קמושביץ’, קופירייטר ואחד האנשים היותר מצחיקים בפייסבוק, יצר מם חדש ומצחיק במיוחד תחת התיוג #סקמבג_שי_חי, במסגרתו הוא מעלה תמונות נבחרות של שי חי ביחד עם הגיגי חוכמה שיכלו בקלות לצאת מהפה שלו, בהתבסס על מה שראינו ממנו עד כה, ואם לשפוט על פי 5 התמונות הראשונות, הפוטנציאל הקומי אדיר ואנחנו כבר לא יכולים לחכות למיטב המוחות שירימו את הכפפה ויתנו למם הזה כנפיים.

אתם מוזמנים ליצור את התמונות שלכם, לתייג אותן תחת התיוג #סקמבג_שי_חי בפייסבוק או לשתף אותן בתגובות לפוסט, ואנחנו נוסיף את המוצלחים ביותר לפוסט.

שי חי 1

שי חי 2

שי חי 3

שי חי 4

שי חי 5

לייק לפטריה בפייסבוק