פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פרסומת נפלאה: הדברים היפים והמעצבנים שאני אוהב בך

בכל שנה, קצת לפני חג האוהבים, הולנטיינס דיי, אנו זוכים לראות גלי פרסומות שמנסות להיות רומנטיות ולהתאים את עצמן לרוח היום הזה, פרסומות שבמקרים רבים נופלות בקלות למלכודות של קיטש ושמאלץ.

הפרסומת הבאה של מותג הצבע לשיער Schwarzkof Nectra Colur, בהחלט מסתובבת סביב הגבול הדק בין רומנטיקה מקסימה ומרגשת לבנאליות שגרתית, אך מצליחה לשמור את עצמה במשך קצת פחות משתי דקות נפלאות, בצד הנכון של הגבול הזה, ואפילו תגרום לכם להתרגש בסיומה המפתיע, גם אם תראו אותו מגיע מרחוק.


זוגיות אמיתית היא היכולת לדעת להבחין בכל הפרטים הקטנים שמייחדים את בן או בת הזוג, וללמוד לאהוב אותם, ואם לא לאהוב, אז לחיות איתם בשלום. הפרסומת מציגה זוג שחי יחד כאשר הבחור הוא גם הקריין שמסביר ומדגים את כל התכונות שכל כך מאפיינות את בת הזוג שלו. יש לה עקרונות, אבל היא תוותר עליהם ברגע. היא האדם הכי מסודר, אך עם זאת הכי מבולגן שהוא מכיר. היא צוחקת בקול מבדיחות גרועות, ומתחבאת מאחורי השיער שלה כשהיא בוכה, ועוד שלל אבחנות מתוקות המוצגות בצורה מקסימה.

כרגיל, לא נהרוס לכם את סיומה של הפרסומת, אך כן נאמר שלמרות שלא תמצאו את עצמכם נופלים מהכסא, סביר שתחייכו לעצמכם חיוך קטן וכיפי, ותדמיינו בראש את התמונה של האדם שאתם כל כך אוהבים.

כמו במקרים רבים אחרים, גם בפרסומת הזאת שכבר גרפה מעל שלוש מליון צפיות, אפשר להתווכח על מידת ההקשר בין הפרסומת למותג, וחייבים להודות שקשה למצוא אחד כזה, ובכל זאת, היא פשוט נהדrת ומצליחה איפה שרבות אחרות נכשלו: תוכלו לצפות בה ברצף בלי צורך בשקית הקאה. מומלץ בחום.

תודה למורן על הטיפ.

צבע לשיער 2

צבע לשיער 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...