הבחורה הזו מצלמת תמונות עוצרות נשימה עם חיות פרא מדהימות שניצלו מהשוק השחור

מרבית האנשים שמנהלים חיים נורמטיביים כנראה לעולם לא ייחשפו לתופעה המחרידה הזאת, אבל מתחת לעיניים של כולנו ובעיקר מתחת לרדאר, מתקיים כמעט בכל רחבי העולם שוק שחור של בעלי חיים, במסגרתו נמכרות שלל חיות “אטרקטיביות” תמורת סכומי כסף גבוהים, תוך שהן מאבודת את החופש שלהן, מנוצלות לרעה ולעיתים קרובות גם מאבדות את חייהן.

חלק קטן מהחיות הללו שמתגלגלות מיד ליד, מצליחות להיחלץ מהחיים הנוראיים בשבי, אלא שהחדשות הרעות בגזרה הזאת היא שהדרך העיקרית בה הן מרוויחות חיי חופש היא פציעות שונות שנגרמו בעקבות החיים בשבי אשר הופכות את בעלי החיים “ברי המזל” הללו לחסרי תועלת עבור הרוכשים, שממהרים להיפטר מהן.

אחד המקומות אליו מגיעים בעלי החיים שניצלו הוא בית מחסה לחיות הממוקם בקליפורניה, שם הם מטופלים ומשתקמים בדרך לחיים חדשים ורגועים. לאחרונה יצרו בבית המחסה שיתוף פעולה מופלא עם צלמת בשם נטשה ווילסון, שהפכה את בעלי החיים האקזוטיים לכוכבים של סדרת תמונות עוצרת נשימה בשם “המקום בו נמצאים הדברים הפראיים”.

הרקע בכל אחת מהתמונות, יחד עם הבגדים הצבעוניים של הדוגמניות, מסמלים את האזור ממנה הגיעה כל חיה, כדי שכולנו נזכור שמקומן של החיות הללו הוא בטבע, בסביבה הטבעית שלהם. הנה 20 צילומים מדהימים מתוך הפרויקט. את הסיפור המרגש של כל אחד מבעלי החיים תוכלו לקרוא באינסטגרם.

 

 

 

 

 

 

 

 

כל התמונות:  De Anastacia Photography | אינסטגרם | facebook

לייק לפטריה בפייסבוק