מותר להסתכל, אסור לגעת

המסכים החכמים הולכים ומתפתחים טכנולוגית במהירות מסחררת והלהיט החדש הוא המסכים המגה חכמים המופעלים ללא שלט וללא נגיעה, בתנועות ידיים בלבד. כמובן, כמו לכל דבר, יש בכך יתרונות וחסרונות. היתרון הגדול – אין יותר חיפושים אחרי השלט, לחיצה על כפתורים לא נכונים או החלפת בטריות, או לחילופין קימה מבאסת מהספה. החדשות הפחות טובות, לפחות על פי הפרסומת החדשה של סמסונג, הן העובדה שאתם עלולים לחשוב שבחורה מגה סקסית מנסה לפתות אתכם.

בחור חביב ומחויט יושב במשרדו ועובד כשלפתע הוא מזהה בחורה אטרקטיבית ביותר בחלון הבניין ממול, מנופפת לעברו לשלום ומסמנת לו בתנועות ידיים חושניות להגיע. לאחר שהוא מוודא שהיא אכן מתכוונת אליו, הוא תופס את רגליו וממהר לרוץ לדירה שלה, אך לצערו הוא לא לבד. עשרות גברים בבניין שלו, חושבים בדיוק כמוהו, שהיא מנופפת לעברם. תוך רגעים ספורים מתפתחת תחרות ריצה משעשעת כשקו הסיום עובר בדלתה של הבחורה האלמונית.

הפרסומת לא רעה בכלל, אך מה שהופך אותה לעוד יותר מוצלחת היא דווקא הופעת אורח של כוכב מוכר, שהצליח במו ידיו להפוך מותג כושל לאחד המצליחים בשנתיים האחרונות, המופיע לכמה רגעים, גם הוא חלק מהתחרות, אך בניגוד לשאר המתמודדים, רק מגבת על המותניים מפרידה בינו לבי הסביבה. יודעים על מי מדובר? אם כן,  אתם יודעים שהפרסומת הזו שווה צפייה עבורכם, אם לא, כנ”ל.

מהניסיון שלי עם הקינקט (התוסף לקונסוליות המשחקים המופעל באמצעות תנועות ידיים בלבד), טכנולוגית הפעלה באמצעות תנועות ידיים היא עדין לא בשיאה וסובלת מבעיות רבות. הפרסומת בכל אופן, עושה את העבודה בלי תקלות, על אף פאנץ’ ידוע מראש ולא מפתיע. תבלו.


לייק לפטריה בפייסבוק