פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הפרסומת החדשה של סמסונג היא אחד הדברים היפים שייצא לכם לראות

יענים לא יודעים לעוף. כן, מדובר בציפורים עם כנפיים שבאופן מסורתי לא יודעים לעוף ומעולם לא התרוממו מעל הקרקע. קצת כמו דג שמפחד ממים. ועכשיו אתם שואלים, מאיפה מגיע שיעור הטבע הזה? האם ביקרנו בספארי לכבוד חופשת הפסח? התשובה היא, כמובן שלא. נזכרנו ביענים כי הן מככבות בפרסומת החדשה והמאד מושקעת של סמסונג למשקפי המציאות המדומה שלהם, (Gear VR).

השאלה הבאה המתבקשת היא מה הקשר בין יענים – שמקסימום תוקעים את הראש באדמה, בטח שלא בתוך מכשיר VR, למוצרים החדישים של חברת הטכנולוגיה הדרום קוריאנית? התשובה מתבררת לאורך הסרטון. בתחילת הפרסומת רואים יען עוזב את הלהקה שלו באמצע מדבר צחיח כדי לפשוט על חצר בית. היען מוצא שם בטעות את המתקן המדובר ובו טלפון של סמסונג ומפה לשם נקלע לצפייה בסימולטור טיסה בין העננים בתלת ממד.

יען

מסיבות ברורות לחלוטין, היען נדלק על הקונספט של לעוף, נזכר שיש לו כנפיים ומיד מחליט שהוא רוצה גם. הוא מנסה. מתחיל לרוץ, להניף את הכנפיים – אבל מסיים את הניסוי בהתרסקות מוחלטת. היען העקשן והמעודכן טכנולוגית לא מוותר ובסוף הוא גם מצליח, בזמן שחבריו ללהקה אוכלים את הלב.

המסר של הפרסומת הזאת, באופן די ברור, שהכל אפשרי. או כמו שסמסונג הגדירה את זה: #DoWhatYouCant. או במילים פשוטות, אם תקנו את המוצרים המשלימים האלה לטלפונים של סמסונג תוכלו לעשות דברים שאי אפשר, בתלת מימד וברזולוציה ממש גבוהה. אנחנו באופן אישי למדנו מהפרסומות הזאת שלא כדאי להשאיר טלפונים של סמסונג בחצר כי אז יבוא יען ויגנוב אותם. היי, כל אחד ומה שהוא מבין.

הנה הפרסומת:

 

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...