גאוני: בסמסונג משתמשים באתגר הקרח כדי להשפיל את אייפון ושאר המתחרים

אחרי שצפינו ונחשפנו לאינסוף סרטונים של גולשים וסלבריטאים המבצעים את אתגר דלי הקרח, זה היה רק עניין של זמן עד שחברה מסחרית כלשהי תקפוץ על הרכבת ותנצל את התופעה הכי ויראלית ברשת בשנים האחרונות לטובת קמפיין פרסומי. הסרטון הבא שיצרו החברים בסאמסונג, הוא ללא ספק ראוי, מבריק וגאוני.

כידוע, לפני מספר חודשים השיקה Samsung את מכשיר הגלקסי S5 שלה, מכשיר שגולת הכותרת שלו הוא היותו עמיד למים. בחברה זיהו את הפוטנציאל האדיר הטמון באתגר הקרח, והחליטו להכניס קצת למתחרים שלהם, עם סרטון בו נראה מכשיר הגלקסי S5 כשהוא מבצע את אתגר המים והקרח ומזמין את חבריו הטובים אייפון 5, HTC ואחרים לבצע גם הם את האתגר. כמובן, המכשירים האחרים, שאינם עמידים בפני מים, לא יכולים להיענות לאתגר, ובכך מדגישה סמסונג את היתרון הבולט שלה.

הסרטון החכם הזה שפורסם לפני יומיים כבר גרף קרוב לשני מליון צפיות והוא בהחלט דוגמה לניצול נכון של הרשת החברתית לטובת פרסום כמעט חינמי עם המון יצירתיות וסטייל. מלבד ההומור והעקיצות כלפי המתחרים פרסמו בסמסונג בתיאור הסרטון גם קישור רלוונטי לתרומות וקראו לכל העוקבים שלהם לקחת גם הם חלק באתגר ולתרום כסף. שתי ציפורים במכה אחת. האם נזכה לראות תגובה הולמת מצד המתחרות העצבניות? נחכה ונראה.

לייק לפטריה בפייסבוק